از بین ده ها نویسنده ای که در فارس محتوا به صورت حضوری یا غیر حضوری فعال هستند، ما بهترین را برای شما انتخاب می کنیم تا تجربیات، سطح اطلاعات و سابقه کاری آنها با حوزه کاری شما مطابقت داشته باشد و بتواند محتوایی تولید کند که برند شما را وسعت دهد. بگذارید فارس محتوا، با تیمی از نویسندگان خبره، شما را در تولید محتوای وبسایتتان یاری کند.

بعد از کار کردن با محتوا نویسی که مورد پسندتان بود، ما مسیر شما را برای ادامه همکاری با آن نویسنده هموار می سازیم. هر پروژه ای که این نویسندگان برای شما انجام می دهند، با استراتژی ها و برند شما بیشتر آشنا می شوند در نتیجه می توانند نیازهای شما را پیش بینی کنند و با لحن و گفتاری برای شما بنویسند که کاملا مناسب برندتان باشد.

اگر شما در حال ساخت یک وبسایت بزرگ با تعداد صفحات زیاد هستید، پس به جای درستی آمده اید. ما می توانیم شما را با نویسندگان مناسب آشنا کنیم و تیمی از نویسندگان را به پروژه تولید محتوای سایت شما اختصاص دهیم.

نیاز به تولید محتوای سئو شده داری؟

اگر می خواهید محتواهای سایتتان در صفحه نتایج جستجوی گوگل رتبه بگیرند، باید آنها را سئو کنید. با تولید محتوای سئو شده شما شانس بیشتری پیدا می کنید که مخاطبان جدید را جذب کنید و ترافیک سایتتان را افزایش دهید و در نهایت افزایش فروش بیشتر را تجربه می کنید.

سفارش محتوای سئو شده

تولید هر نوع محتوای سایت برای فروش

صفحات استاتیک


این صفحات شامل صفحه اصلی، صفحه درباره ما یا هر صفحه دیگر از سایت شما می باشد. همچنین ما نویسندگانی مخصوص نوشتن مقاله، پست وبلاگ، توضیحات محصول، صفحات دسته بندی، اخبار و هر نوع محتوای دیگری برای سایت داریم.


صفحات فرود یا لندینگ


با کمک نویسندگان فارس محتوا، می توانید محتواهایی سئو فرندلی تولید کنید که مخاطبان شما را تبدیل به مشتری کند. هم چنین می توانید از چندین نویسنده برای صفحات لندینگ خود استفاده کنید تا با آزمون و خطا ببینید کدام نوشته برای شما موثرتر خواهد بود.


صفحات سئو شده


در هر سایتی صفحاتی هست که نیاز دارند تا با کلمات کلیدی خاصی بالا بیایند. برای دستیابی به بهترین نتیجه می توانید از خدمات ما برای سئو محتوایتان استفاده کنید. ما کلمات کلیدی را به گونه ای کاملا طبیعی در محتواهای شما استفاده می کنیم.


مشاوره تولید محتوا

قبل از سفارش محتوای سایت، می‌توانید با کارشناسان ما در فارس محتوا تماس بگیرید و نیاز های خود را مطرح کنید.

در این شرایط ما به شما می‌گوییم که بنا به کسب و کاری که دارید چه محتواهایی مناسب شماست و در چه شرایطی بهترین نتیجه را خواهید گرفت.

دریافت مشاوره

اهمیت بیشتر محتوای منحصر به فرد نسبت به گذشته

اکثر کسب و کارها، محتوای سایت خود را برای دو دسته از مخاطبان می نویسند:

مشتریان بالقوه

موتورهای جستجو

چیزی که قبلاً مشتریان بالقوه و موتورهای جستجو از سایتها انتظار داشتند، بسیار از یکدیگر متفاوت بود. اما امروزه، انتظار موتورهای جستجو بسیار شبیه به چیزی است که افراد از شما انتظار دارند. هر دو دسته، محتواهایی می خواهند که منحصر به فرد، آموزنده و در عین حال قابل تعامل باشد. هم چنین این محتوا باید بتواند تمامی سرفصل های موضوعی که مشتری به خاطر آن به سایت شما آمده را پوشش دهد. کیفیت محتوای سایت شما بر روی میزان ماندگاری بازدیدکنندگان در سایت، بانس ریت و … تاثیر می گذارد. موتورهای جستجو، تمامی این فاکتوها را در رتبه بندی ها در نظر می گیرند و رفتار مخاطبان را می سنجند. فارس محتوا، تولید محتوای سایت شما را با به کارگیری نویسندگانی خبره بر عهده می گیرد و نیارهای هر دو دسته مخاطبان شما را برآورده می کند.

چه چیزی تولید محتوای سایت ما را خاص می کند؟

محتوای خاص


ما از ابزارهای خاصی برای تشخیص منحصر به فرد بودن محتوای سایت شما استفاده می کنیم تا مطمئن باشیم مطالبی که به دست شما می رسد، کاملا ارجینال است و نسخه دیگری از آن موجود نیست.


محتوای با کیفیت


نویسنده های فارس محتوا، تجربه زیادی در تولید محتوای سایت دارند، آنها محتوای منحصر به فرد شما را با دقت بالایی تولید می کنند و از تجربیات خود برای تولید محتوای باکیفیت استفاده می کنند.


سئو فرندلی


زمانی که شما محتوای سایتتان را سفارش می دهید، کلمات کلیدی مختص شما و هدف کاربران از جستجوی این عبارت ها مشخص می شود تا محتوای شما برای موتورهای جستجو بهینه باشد.


تیم متخصص


با داشتن نویسنده هایی متخصص در حوزه های مختلف، ما مطالب شما را به دست افرادی می سپاریم که بیش از همه صنعت شما را می شناسد و در آن حوزه از تخصص کافی برخوردار هستند.