دانشگاه ها و موسسات علمی در سراسر دنیا علاوه بر فعالیت های علمی در محیط خود باید حضور فعالی را در اینترنت داشته باشند و دانش و فعالیت های خود را نیز با سایرین به اشتراک بگذارند. به این منظور سایتی به نام وبومتریکس در سال 2004 تاسیس شده است که هر شش ماه یکبار (حدودا در ماه های تیر و دی)  تمامی موسسات علمی و دانشگاه ها را براساس میزان حضورشان در فضای اینترنت و همچنین میزان تعامل کاربران با آن ها رتبه بندی می کند. در واقع هدف از این رتبه بندی این است که این مراکز علاوه بر این که دانش و آموخته های شان را در محیط مختص خود به اشتراک بگذارند، آن ها را در اینترنت نیز به اشتراک بگذارند تا سطح دانش و علم در میان جوامع افزایش یابد.

در شرکت فارس محتوا تیمی حرفه ای و قدرتمند داریم که به شما کمک می کند تا رتبه وبومتریک خود را در کوتاه ترین زمان ممکن و خیلی سریع بهبود دهید. روال کار به این صورت است که یک جلسه حضوری یا آنلاین رایگان با شما برگزار می کنیم و در این جلسه درباره مسیر کاری که داریم صحبت می کنیم. پس از توافقات، سایت شما را به طور کامل آنالیز می کنیم و رقبای تان را به طور کامل بررسی می کنیم و به شما می گوییم که باید چه اقداماتی را برای بهبود رتبه وبومتریک تان انجام دهیم. سپس، یک بازه رتبه و همچنین مدت زمان مشخصی را تعیین می کنیم و در صورت تایید و توافقات لازم فرایند کاری شروع می شود. به عنوان مثال به شما می گوییم برای اینکه رتبه وبومتریک شما به 40 برسد چه کارهایی انجام می دهیم و در چه مدت زمانی به این رتیه خواهید رسید.

هدف از تعیین رتبه وبومتریک چیست؟

همانطور که در بالا گفته شد، هدف اصلی از تعیین رتبه در وبومتریک این است که دانشگاه ها و موسسات علمی حضور فعال و واضحی را در فضای اینترنت داشته باشند و تمامی دستاوردهای خود را با کل دنیا به اشتراک بگذارند. با این کار هم میزان دانش افراد در جامعه افزایش می یابد و هم میزان صحت و جامع بودن دستاوردهای مراکز علمی سنجیده می شود.

بعضی از افراد تصورشان این است که هر چقدر بازدید از یک سایت علمی بیش تر باشد و محبوب تر باشد به این معنی است که رتبه وبومتریک آن سایت بیش تر است. ولی به این صورت نیست و فاکتورهای خیلی مهم تری مانند میزان فعالیت و خروجی ها در این رتبه بندی تاثیر گذار هستند.

هدف از تعیین رتبه وبومتریک چیست؟

فاکتورهای رتبه بندی وبومتریکس

فاکتورها ضریب تاثیر شاخص
1- تعدا بک لینک های یک وب سایت %50 impact
2- تعداد صفحات ایندکس شده از سایت در گوگل %5 presence
3- مجموع تعداد کل رفرنس های داده شده به مقالات 9 استاد برتر در دانشگاه براساس گوگل اسکولار %10 OPENNESS - Transparent Ranking
4- تعداد مقالاتی که دارای بیش ترین رفرنس در سال های 2012 تا 2016 بوده اند براساس سایمگو %35 EXCELLENCE

چرا خدمات بهبود رتبه وبومتریک فارس محتوا

متخصصان حرفه ای

متخصصان حرفه ای


ما دارای متخصصان حرفه ای هستیم که سال ها تجربه در افزایش رتبه وبومتریک وب سایت های دانشگاهی داشته اند و توانسته اند رضایت صد در صدی افراد را کسب کنند.


هزینه مناسب

هزینه مناسب


به ازای کاری که برای شما انجام می دهیم، کمترین هزینه را از شما می گیریم و در عین حال باکیفیت ترین کار را برای شما انجام می دهیم. هدف ما جلب رضایت شما می باشد.


آنالیز دقیق رقبا

آنالیز دقیق رقبا


متخصصان ما سایت های دانشگاهی رقیبان را با دقت بالا و به صورت کامل تجزیه و تحلیل می کنند و به شما یک راهکار درست برای پیشی گرفتن از آن ها پیشنهاد می دهند.


بهبود تضمینی رتبه

بهبود تضمینی رتبه


ما به صورت تضمینی در مدت زمان تعیین شده رتبه سایت تان را بهبود می دهیم. هیچوقت بدقولی از ما نخواهید دید و ماه به ماه بهبود شرایط را حس خواهید کرد.


سایر خدمات فارس محتوا

راهکارهای کلیدی برای بهبود رتبه دانشگاه در وبومتریکس

راهکارهای زیادی برای بهیود رتبه وبومتریک وجود دارد که در ادامه به طور خلاصه بیان می کنیم. این مورد را فراموش نکنید که این کار را تنها باید یک متخصص انجام دهید که کاملا تسلط در این حوزه دارد و گرنه هیچ تاثیر مستقیم و اثر بخشی را نخواهد داشت.

1- رعایت کلیه نکات و قوانین بهینه سازی موتورهای جست و جو (SEO)

2- قرار دان محتواها و مطالب جدید در سایت

3- به روز رسانی محتواهای قدیمی در سایت

4- یکسان نمودن نام دامنه تمامی وب سایت های زیر مجموعه با خود سایت اصلی

5- دو زبانه بودن سایت به ویژه زبان انگلیسی

6- تعریف کردن ایمیل دانشگاهی برای اساتید و دانشجویان و درخواست فعالیت توسط این ایمیل ها

7- داشتن حساب در شبکه های اجتماعی مانند لینکدین و اینستاگرام و فعالیت در آن ها

8- ایجاد دسترسی برای تمامی کاربران به دستاوردهای علمی دانشگاه

9- ایجاد حساب کاربری برای اساتید در گوگل اسکولار و درخواست برای تکمیل پروفایل توسط آن ها

10- لینک دادن به وب سایت های معتبر دانشگاهی

11- لینک گرفتن از وب سایت های معتبر دانشگاهی

سوالات متداول

رتبه وبومتریک چیست؟

یک رتبه جهانی است که به سایت های دانشگاهی اختصاص داده می شود و براساس میزان فعالیت شان در اینترنت سنجیده می شود.

خدمات بهبود رتبه وبومتریک فارس محتوا چگونه است؟

ما ابتدا سایت شما و رقیبانتان را به طور کامل آنالیز می کنیم و سپس یک برنامه دقیق که شامل زمان، هزینه و اقدامات مورد نظر می شود را تعیین می کنیم. در زمان مقرر شما را به رتبه مورد نظرتان می رسانیم.

1/5 - (2 امتیاز)