چرا به تولید محتوای سئو شده نیاز داریم؟ منظور از سئو محتوا چیست؟ به طور کلی، محتوای مبتنی بر سئو، محتوایی است که پتانسیل بالایی در گرفتن رتبه در موتورهای جستجو دارد. پس اگر می خواهید در گوگل رتبه های بهتری کسب کنید، نیاز به محتوای سئو شده دارید.

منظور از تولید محتوای سئو شده چیست؟

برای اینکه بدانید منظور از تولید محتوای سئو شده چیست، ابتدا باید مفهوم سئو و اصول آن در نویسندگی را بدانید. SEO به معنای بهینه سازی برای موتورهای جستجو مانند گوگل می باشد. حال محتوای سئو شده محتوایی است که تمامی المان های آن اعم از عنوان، سرتیتر، پاراگراف بندی و … مبتی بر اصول سئو باشد.

هدف ما از تولید محتوای سئو شده، بهبود رتبه بندی سایت شما در موتورهای جستجو است. شخصی که این کار را انجام می دهد، حتما باید از تخصص کافی برخوردار باشد، در غیر این صورت ممکن است نه تنها باعث رشد رتبه های شما نشود بلکه باعث افت آن شود.

تولید محتوای سئو شده

المان های موثر در محتوای مبتنی بر سئو

اگر قصد تولید محتوای سئو شده را دارید، بهتر است بدانید که برخی از المان ها در نوشتن محتوای مبتی بر سئو بسیار تاثیر گذار اند. پس علاوه بر بهینه سازی نوشته خود باید تجربه کاربری، به اشتراک گذاری محتوا در شبکه های مختلف و ایجاد بک لینک را در نظر بگیرید.

محتوای سئو شده، نوشته ای نیست که فقط با کلمات کلیدی پر شده باشد. استفاده زیاد از کلمات کلیدی در متن، دیگر مانند قبل کاربرد ندارد و حتی ممکن است به سئو صفحات شما آسیب برساند. امروزه بیشترین تمرکز بر روی تجربه کاربری (UX)، تعامل او و تشویق آنها به اشتراک گذاری محتوا است. به این منظور، شما نیاز دارید تا محتوای منحصر به فرد و کاربر محور برای مخاطبان خود فراهم کنید.

پس برای تولید محتوای سئو شده باید 2 دسته از مخاطبان را در نظر بگیرید: خزنده های موتور جستجو (گوگل) و مخاطبانی که محتوای شما را می خوانند. زمانی که برای تقویم محتوایی خود برنامه ریزی می کنید، کلمات کلیدی را در قالب عنوان هایی بیاورید که سولات و عبارت های جستجو شده توسط مخاطبان شما را پوشش دهد.

شما علاوه بر نوشتن محتوای مبتی بر سئو، نیاز به عوامل خارجی برای بهبود رتبه سایتتان هستید. یکی از این عوامل بک لینک نام دارد. در حقیقت بک لینک،  لینکی است که شما از سایت های دیگر دریافت می کنید. هر بک لینک از دید گوگل، به منزله تایید شما از سمت دیگر سایت ها به حساب می آید.

به همین منظور برای اینکه بتوانید رتبه های خود را بهبود دهید، به سایت های معتبر برای لینک دادن به سایتتان نیاز دارید . تنها راه برای انجام این کار این است که مطالبی ارزشمند و منحصر به فرد تولید کنید. اگر سایت های دیگر ببینند که شما محتوای ارزشمندی برای مخاطبان آنها فراهم می کنید، احتمال دارد که به شما لینک بدهند.

تولید محتوای سئو شده، بدون درگیر کردن شبکه های اجتماعی دیگر معنایی ندارد. گوگل به دنبال سیگنال هایی از شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، فیس بوک و توئیتر می گردد تا ببیند محتوای شما در چه حد محبوب است. منتشر کردن محتواهای فوق العاده ای که ارزش خاصی را منتقل کند، توسط مردم لایک و بارها به اشتراک گذاشته می شود. گوگل، این فعالیت ها را ثبت می کند و وب سایت شما را در صفحه نتایج جستجو بالا می کشد.

4 نکته در تولید محتوای سئو شده

اگر می خواهید راجع به تولید محتوای سئو شده (سئو محتوا) بیشتر بدانید، پیشنهاد ما این است که حتما این ویدئو را تماشا کنید. در این ویدئو 4 نکته به شما گفته می شود که به کمک آن می توانید سئو محتوای سایتتان را دگرگون کنید.

سئو محتوای خود را بهبود دهید

تعیین کلمات کلیدی


قبل از این که اقدام به نوشتن محتوای سئو شده کنید، اطمینان حاصل کنید که تحقیق کلمات کلیدی را به درستی انجام داده اید. اگر در تحقیق کلمات کلیدی مبتدی هستید، اصلا جای نگرانی نیست چرا که تیم سئو فارس محتوا، به شما در نوشتن محتوای مناسب برای سئو کمک خواهد کرد.


تعیین هدف جستجو


نوشتن محتوای مناسب برای سئو صرفاً به معنای به کار بردن کلمه کلیدی در متن نیست. بلکه شما باید هدف کاربر از جستجویی که انجام داده را درک کنید و سعی کنید مطابق با آن، نیاز او را برآورده کنید. یکی از اصول سئو در نویسندگی این است که محتوای شما پاسخ گوی مسائل و مشکلات کاربر باشد.


مخاطبان خود را درگیر کنید


سئو محتوای شما باید به گونه ای انجام شود که هر دو مخاطب، یعنی هم خوانندگان و هم موتورهای جستجو را به خود جذب کند. نویسندگان ما حتی زمانی که از کلمات کلیدی استفاده می کنند، سعی دارند مخاطبان را درگیر کنند، تعامل را افزایش و بانس ریت را کاهش دهند.


مشاوره تولید محتوا

قبل از سفارش محتوای سئو شده، می‌توانید با کارشناسان ما در فارس محتوا تماس بگیرید و نیاز های خود را مطرح کنید.

در این شرایط ما به شما می‌گوییم که بنا به کسب و کاری که دارید چه محتواهایی مناسب شماست و در چه شرایطی بهترین نتیجه را خواهید گرفت.

دریافت مشاوره
مشاوره تولید محتوا

آیا محتوای سئو شده پادشاه است؟

وقتی تولید محتوای سئو شده در اولویت باشد، محتوا پادشاه است. ممکن است این جمله، به نظرتان کلیشه ای بیاید و با خود بگویید که محتوا اصلاً هم پادشاه نیست. ولی زمانی که بحث سئو محتوا به میان می آید، اگر شما محتوایی نداشته باشید، پس چه چیزی را می خواهید سئو کنید؟

پس در اینجا سئو بدون محتوا بی معنی است. همیشه به یاد داشته باشید که یک بهینه سازی خوب برای موتورهای جستجو، نیازمند یک محتوای خوب است. ما در فارس محتوا، با تیمی متشکل از افرادی متخصص در زمینه سئو، می توانیم شما را در تولید محتوای سئو شده و منحصر به فرد برای سایتتان یاری کنیم.

بنابراین شما می توانید انواع محتوا برای سایتتان را تولید کنید که رتبه های خوبی در موتورهای جستجو کسب کند. شیوه های نوین در نوشتن محتوای مناسب برای سئو، فراتر از کلمات کلیدی است و در واقع شامل درک هدف کاربر از جستجو و بر طرف کردن نیاز او می باشد.

ویژگی های سئو محتوای تیم ما

کیفیت بالا


ما با بهترین فریلنسرها در زمینه تولید محتوای سئو شده همکاری می کنیم تا بتوانیم کیفیت محتوایی که قرار است دریافت کنید را تضمین کنیم.


رعایت اصول سئو محتوا


ما با رعایت تمامی تکنیک ها و اصول سئو محتوا، شما را یاری خواهیم کرد که در استراتژي پیشبرد اهداف خود با سرعت بیشتری حرکت کنید.


تیم حرفه ای


بعد از اینکه محتوای شما نوشته شد، به یک تیم حرفه ای و کارکشته سئو تحویل داده می‌شود تا تمامی دانش خود را روی محتوای شما پیاده سازی کنند.


کاملاً منحصر به فرد


تولید محتواهای سئو شده در فارس محتوا، کاملاً اختصاصی بوده و بر اساس نیاز و حوزه ی کسب و کار شما تولید می شود، پس دیگر نگران محتوای تکراری نباشید.


افزایش اعتبار


یک محتوای سئو شده و مبتتی بر سئو، علاوه بر این که می‌تواند اعتبار سایت شما را افزایش دهد، نظر مثبت موتورهای جستجو را نیز به خود جلب می کند.


تجربه سئو


تجربه ۱۰ ساله ما در زمینه سئو و انجام پروژه های بسیار در زمینه تولید محتوای سئو شده، تیم ما را به قدری توانمند ساخته است تا آنچه نیاز شماست را برآورده کنیم.