کمپین های سئویی که تمرکز آنها بر روی دو دسته مخاطب باشد، یعنی خزنده های موتور جستجو و مخاطبانی که محتوای شما را می خوانند، بدون شک کمپین های موفقی هستند. زمانی که برای تقویم محتوایی خود برنامه ریزی می کنید، کلمات کلیدی خود را در قالب عنوان هایی بیاورید که سولات و عبارت های جستجو شده توسط مخاطبان شما را پوشش دهد. تولید محتوای سئو شده، فقط به معنای پر کردن صفحه با کلمات کلیدی نیست. کلمات کلیدی مهم هستند، اما استفاده زیاد از کلمات کلیدی در متن، دیگر مانند قبل کاربرد ندارد و حتی ممکن است به سئو صفحات شما آسیب برساند. امروزه بیشترین تمرکز بر روی تعامل کاربر و تشویق آنها به اشتراک گذاری محتوا در شبکه های اجتماعی است. به این منظور، شما نیاز دارید تا محتوای منحصر به فرد و هیجان انگیز برای مخاطبان خود فراهم کنید.

شما به سایت های معتبر برای لینک دادن به سایتتان نیاز دارید برای اینکه بتوانید رتبه های خود را بهبود دهید. تنها راه برای انجام این کار این است که مطالبی ارزشمند و منحصر به فرد تولید کنید. اگر سایت های دیگر ببینند که شما محتوای ارزشمندی برای مخاطبان آنها فراهم می کنید، خوشحال می شوند که به شما لینک بدهند.

فعالیت های سئو بدون شبکه های اجتماعی دیگر معنایی ندارد. گوگل به دنبال سیگنال هایی از شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک و توئیتر می گردد تا ببیند محتوای شما در چه حد محبوب است. منتشر کردن محتواهای فوق العاده ای که ارزش خاصی را منتقل کند، توسط مردم لایک و بارها به اشتراک گذاشته می شود. گوگل، این فعالیت ها را ثبت می کند و وب سایت شما را در صفحه نتایج جستجو بالا می کشد.

سئو محتوای خود را بهبود دهید

کلمات کلیدی را تعیین کنید

قبل از این که اقدام به تولید محتوا کنید، اطمینان حاصل کنید که تحقیق کلمات کلیدی را به درستی انجام داده اید. اگر در تحقیق کلمات کلیدی مبتدی هستید، اصلا جای نگرانی نیست چرا که تیم سئو فارس محتوا، به شما در نوشتن محتوای مناسب برای سئو کمک خواهد کرد.

هدف جستجو را مشخص کنید


همان طور که در بالا اشاره کردیم، نوشتن محتوای مناسب برای سئو صرفاً به معنای به کار بردن کلمه کلیدی در متن نیست. بلکه شما باید هدف کاربر از جستجویی که انجام داده را درک کنید و سعی کنید مطابق با آن، نیاز او را برآورده کنید.


مخاطبان خود را درگیر کنید


امروزه سئو به معنای جذب هر دو مخاطب، یعنی خوانندگان و موتورهای جستجو می باشد. نویسندگان ما حتی زمانی که از کلمات کلیدی استفاده می کنند، سعی دارند مخاطبان را درگیر کنند، تعامل را افزایش و بانس ریت را کاهش دهند.


مشاوره تولید محتوا

قبل از سفارش محتوای سئو شده، می‌توانید با کارشناسان ما در فارس محتوا تماس بگیرید و نیاز های خود را مطرح کنید.

در این شرایط ما به شما می‌گوییم که بنا به کسب و کاری که دارید چه محتواهایی مناسب شماست و در چه شرایطی بهترین نتیجه را خواهید گرفت.

دریافت مشاوره
مشاوره تولید محتوا

زمانی که بحث سئو به میان آید، محتوا پادشاه است

ممکن است این جمله، به نظرتان کلیشه ای بیاید و با خود بگویید که محتوا اصلاً هم پادشاه نیست. ولی زمانی که بحث سئو به میان می آید، اگر شما محتوایی نداشته باشید، پس چه چیزی را قرار است سئو کنید؟ پس سئو بدون محتوا بی معنی است. همیشه به یاد داشته باشید که یک بهینه سازی خوب برای موتورهای جستجو، نیازمند یک محتوای خوب است. ما در فارس محتوا، با تیمی متشکل از افرادی متخصص در زمینه سئو، می توانیم شما را در تولید محتوای سئو شده و منحصر به فرد برای سایتتان یاری کنیم. بنابراین شما می توانید انواع محتوا برای سایتتان را تولید کنید که رتبه های خوبی در موتورهای جستجو کسب کند. شیوه های نوین در نوشتن محتوای مناسب برای سئو، فراتر از کلمات کلیدی است و در واقع شامل درک هدف کاربر از جستجو و بر طرف کردن نیاز او می باشد.

ویژگی های سئو محتوای تیم ما

کیفیت بالا


ما با بهترین فریلنسرها در زمینه تولید محتوای سئو شده همکاری می کنیم تا بتوانیم کیفیت محتوایی که قرار است دریافت کنید را تضمین کنیم.


رعایت اصول سئو


ما در فارس محتوا، با رعایت تمامی تکنیک ها و اصول سئو در محتوا، شما را یاری خواهیم کرد که در استراتژي پیشبرد اهداف خود با سرعت بیشتری حرکت کنید.


تیم حرفه ای


بعد از اینکه محتوای شما نوشته شد، به یک تیم حرفه ای و کارکشته سئو تحویل داده می‌شود تا تمامی دانش خود را روی محتوای شما پیاده سازی کنند.


کاملاً منحصر به فرد


تولید محتواهای سئو شده در فارس محتوا، کاملاً اختصاصی بوده و بر اساس نیاز و حوزه ی کسب و کار شما تولید می شود، پس دیگر نگران محتوای تکراری نباشید.


افزایش اعتبار


یک محتوای سئو شده و اصولی، علاوه بر این که می‌تواند اعتبار سایت شما را افزایش دهد، نظر مثبت موتورهای جستجو را نیز به خود جلب می کند.


تجربه سئو


تجربه ۱۰ ساله ما در زمینه سئو و انجام پروژه های بسیار زیاد، تیم فارس محتوا را به قدری توانمند ساخته است تا آنچه لیاقت شماست، به شما تحویل دهیم.