همان‌طور که می‌دانید محتوا انواع گوناگونی دارد، از تولید محتوای متنی گرفته تا محتوای صوتی و ویدئویی. منظور از مشاوره محتوا، در واقع پاسخ به سوالات و مشکلاتی است که یک کسب و کار در تولید محتوا دارد. حتما می‌دانید که اگر می‌خواهید در دنیای دیجیتال جایگاهی داشته باشید، نیاز به تولید محتوا دارید، آن هم محتوای منحصر به فرد و با کیفیت. برای اینکه بتوانید در این مسیر موفق باشید، نیاز به مشاوره محتوا دارید. فارس محتوا با داشتن افرادی متخصص، شما را رسیدن به اهداف خود یاری خواهد کرد.

نیاز به مشاوره تولید محتوا دارید؟

همین حالا تماس بگیر، مشاوران تولید محتوای ما همواره در تلاش اند تا مسائل و مشکلات شما را بر طرف سازند.

تماس: 09014141401

چرا تولید محتوای متنی بخش مهمی از بازاریابی به حساب می‌آید؟

استراتژی تولید محتوا، هر آن چیزی است که شما برای بازاریابی در 2021 به آن احتیاج دارید. محتوای متنی باید مخاطبان هدف شما را در نظر بگیرد و در راستای اهداف کسب و کار شما تنظیم شود، وگرنه نرخ تبدیل نخواهند داشت. استایل تولید محتوای متنی برای کمپین‌های شما و آن چیزی که در شبکه‌های اجتماعی می‌نویسید، باید فرق داشته باشد. گاهی اوقات، برخی بازاریابان تمام بودجه خود را بر روی یک چیز می‌گذارند، مثلا تولید ویدئو. اما هیچ وقت تاثیر یک محتوای با کیفیت و خوب متنی را دست کم نگیرید. محتوایی که خوب نوشته شده باشد، می‌تواند مخاطبان شما را به سمت سایت و شبکه‌های اجتماعی شما جذب کند و ممکن است آنها را به مشتری تبدیل کند.

تولید محتوای متنی

مشاوره فارس محتوا شامل چیست؟

مشاوره استراتژی محتوا

اکثر کسب و کارهایی که شکست می‌خورند به دلیل عدم وجود استراتژی صحیح در تولید محتواست، پس قبل از تولید محتوا شما نیاز به استراتژی محتوا دارید. با گرفتن مشاوره از فارس محتوا شما می‌توانید بهترین استراتژی را برای سایت خود رقم بزنید.

مشاوره سئو محتوا

شما به محتواهایی نیاز دارید که برای سئو مناسب باشد تا بتوانید در موتورهای جستجو مانند گوگل رتبه بیاورید. اگر نمی‌دانید که چگونه محتوای سئو شده تولید کنید، هیچ جای نگرانی نیست چرا که مشاوره سئو در فارس محتوا، در کنار شماست.

مشاوره بازاریابی محتوا

اگر شما بهترین محتوا را تولید کنید اما کسی آن را نبیند، انگار که هیچ کاری انجام نداده‌اید و تلاش‌هایتان بیهوده خواهد شد. برای اینکه بدانید کدام رسانه برای رسیدن به اهداف بازاریابی شما موثر است، می‌توانید از مشاوره بازاریابی محتوا ما بهره برید.

مشاوره ویرایش محتوا


مشاوره ویرایش محتوا به نویسندگان و صاحبان کسب و کار کمک می‌کند تا نوشته‌های خود را دوباره بازبینی کنند، تمرکزشان بر روی موضوع متن را مشخص کنند، موضوعات را سازماندهی کنند و ایده‌های جدید را پوشش دهند.


چه زمانی به مشاوره محتوا نیاز دارم؟

ممکن است تولید محتوا برای شما سوالات یا مسائلی را ایجاد کند که پاسخ به آنها را ندانید، در این شرایط شما به یک مشاور نیاز دارید تا بتواند مسائل شما را موشکافانه بررسی کند و برای گرفتن بهترین نتیجه، شما را راهنمایی کند. سوالاتی از این قبیل:

چه محتوایی مناسب کسب و کار من است؟

اصولاً هر کسب و کار دیجیتالی که وبسایت داشته باشد به محتوای متنی نیاز دارد، اما ممکن است برخی از کسب و کار ها به محتوای صوتی یا ویدئویی نیز احتیاج داشته باشند. اینکه چه محتوایی برای شما مناسب‌تر است و چگونه این محتوا را تولید کنید، سوالاتی است که پاسخ آنها را می‌توانید با کمک مشاوره محتوا بیابید.

آیا وجود وبلاگ به کسب و کار من کمک می کند؟

اگر بخواهیم در یک کلام بگوییم بله، اما به کسب و کار شما نیز بستگی دارد. وجود وبلاگ می‌تواند در استراتژی‌های بازاریابی درونگرا سایت شما موثر باشد. شما با پاسخ به سوالات و مشکلات مردم در پست‌های وبلاگ و و بهینه آنها، می‌توانید در گوگل رتبه بگیرید و برای سایت خود ترافیک بیاورید.

برای تولید محتوا از کجا شروع کنم؟

بهترین راه برای شروع، وبلاگ نویسی است. ممکن است این کار در ابتدا برایتان مشکل به نظر برسد اما تا زمانی که شروع به نوشتن نکنید، نمی‌توانید محتوایی تولید کنید. اگر به تعداد زیادی محتوا نیاز دارید که فرصت نوشتن یا تولید آن را ندارید، می‌توانید آنها را به یک شرکت تولید محتوا بسپارید.

شرکت تولید محتوا چه خدماتی ارائه می دهد؟

یک شرکت تولید محتوا، علاوه بر تولید محتوای متنی، ویدئویی و صوتی می‌تواند خدماتی از جمله مشاوره محتوا و تعیین استراتژی را نیز ارائه دهد. ما در فارس محتوا افرادی متخصص در زمینه سئو و مارکتینگ داریم که می‌توانند شما را در رسیدن به اهداف بازاریابی خود کمک کنند.

5/5 - (3 امتیاز)