اگر شما هم دارای یک کسب و کار انلاین هستید، قطعا به فکر طراحی تیزر تبلیغاتی برای معرفی محصولات و خدمات تان افتاده اید. با وجود اینکه این روش کاملا مفید است و بازخورد فوق العاده ای خواهد داشت، ولی اگر فردی متخصص و حرفه ای را در کنار خود نداشته باشید هزینه زیادی را هدر می دهید. بهترین انتخاب شرکت فارس محتوا خواهد بود.

در این مجموعه نیروهای متخصص و حرفه ای استخدام شده اند و دارای سابقه بیست ساله در زمینه طراحی تیزر تبلیغاتی هستند. ابتدا ما کسب و کارتان را به طور کامل انالیز می کنیم و بسترهای تبلیغاتی آن را مشخص می کنیم. این بستر می تواند شبکه های اجتماعی، تلویزیون، نمایشگاه یا بیلبوردهای خیابانی باشد. سپس تصمیم میگیریم چه تیزری طراحی کنیم که بتواند پیام شما را به درستی به بیننده برساند.

پس همین حالا با فارس محتوا تماس بگیرید تا شما را در این زمینه به صورت رایگان راهنمایی کنیم. ما به شما قول می دهیم یک تیزر فوق العاده حرفه ای را با قیمت مناسب بسازیم. کارشناسان ما تاکنون در زمینه ساخت و تولید تیزر تبلیغاتی برندهای مشهوری مشارکت کرده اند و نتایج چشمگیری را خلق کرده اند.


مزایای خدمات تیزر تبلیغاتی فارس محتوا

خوش ذوق و سلیقه


تمامی طراحان دارای سلیقه و ذوق هنری عالی هستند که موجب شده تیزرهای تبلیغاتی حرفه ای و منحصر به فردی را برای مشتریان بسازیم. ما توانسته ایم رضایت صد در صد مشتری را جلب کنیم.


تحویل به موقع و سریع


ما تمامی سفارشات تیزر های تبلیغاتی را در کمترین زمان ممکن و خیلی سریع به مشتری می رسانیم. در طول همکاری با ما هیچوقت بدقولی از ما نخواهید دید و سر تایم کاری با کیفیت تحویل می دهیم.


قیمت ارزان


قیمت تیزر تبلیغاتی در فارس محتوا بسیار مقرون به صرفه است و زیر نرخ بازار می باشد. شما می توانید از شرکت های فعال در این حوزه قیمت بگیرید و سپس کار خود را به ما بسپارید.


ارتباط مستقیم با کارشناسان


در تمامی مراحل کار می توانید با طراحان به صورت مستقیم در ارتباط باشید و اصلاحات مورد نظرتان را بر روی تیزر اعمال کنید. هدف ما ساخت تیزری است که مطابق با سلیقه شما باشد.


جهت سفارش تیزر تبلیغاتی فارس محتوا با شماره 09014141401 تماس بگیرید تا متخصصان ما به صورت رایگان شما را راهنمایی کنند. 

سایر خدمات فارس محتوا 

سوالات متداول

قیمت ساخت تیزر تبیغاتی چقدر است؟

هزینه تیزر بستگی به نوع، طرح و محتوای آن می تواند متغیر باشد. به طور کلی، فارس محتوا تلاش می کند تیزرهای حرفه ای و با کیفیت با کمترین هزینه برای شما تولید کند.

برای سفارش تیزر تبلیغاتی چه کار کنیم؟

برای این کار می توانید با شماره 09014141401 تماس بگیرید تا ابتدا طراحان به صورت رایگان شما را راهنمایی کنند. سپس در صورت رضایت سفارش تان را ثبت کنید.

امتیاز این صفحه: