بعد از طراحی لوگو، طراحی کارت ویزیت از مهمترین اقداماتی است که باید برای کسب و کارتان انجام دهید چرا که نشاندهنده ارزش و اهمیت برند شماست. کارت ویزیت باید هم ساده و شیک طراحی شود و هم اطلاعات کسب و کارتان و راه های ارتباطی با شما مثل شماره تلفن، اینستاگرام و واتساپ را در صورت نیاز شامل شود. با این تفاسیر نیاز به یک متخصص حرفه ای برای طراحی کارت ویزیت نیاز دارید. پیشنهاد ما فارس محتوا است.

این مجموعه دارای سابقه درخشان در زمینه خدمات طراحی کارت ویزیت است و تاکنون توانسته برای کسب و کارهای  مطرح متعددی طراحی های منحصر به فردی را خلق کند.  شما می توانید ابتدا از طراحان فارس محتوا به صورت رایگان مشاوره بگیرید و ببینید چه طرحی را باید انتخاب کنید. خیالتان راحت باشد که کارت ویزیت زیبا و حرفه ای را با کمترین قیمت به شما تحویل می دهیم. یک هفته بعد از تحویل کار فرصت دارید تا اصلاحیات مورد نطرتان را مطرح کنید تا برلی شما اعمال کنیم.


مزایای سفارش طراحی کارت ویزیت فارس محتوا

خوش ذوق و سلیقه

طراحان ما با تجربه و مهارت فوق العاده ای که دارند برای شما یک کارت ویزیت منحصر به فرد را طراحی می کنند. کافی است به ما اعتماد کنید.

تحویل به موقع و سریع

سفارشات ما در زمان تعیین شده به مشتری تحویل داده می شود. تحویل کارها به موقع و سریع از مهمترین ویژگی های این مجموعه محسوب می شود.

قیمت ارزان


هزینه ای که برای طراحی در نظر می گیریم کمترین هزینه ممکن است. هر شرکت دیگری که بروید غیر ممکن است این کیفیت کار را با این قیمت برای انجام دهند.


ارتباط مستقیم با کارشناسان

در تمامی مراحل طراحی نظر شما پرسیده می شود و تک تک آن ها اعمال می شود. اینکه شما می توانید با طراح خود مستقیما در ارتباط باشید یک امتیاز مثبت است.

جهت سفارش طراحی کارت ویزیت فارس محتوا با شماره 09014141401 تماس بگیرید تا متخصصان ما به صورت رایگان شما را راهنمایی کنند. 

سایر خدمات فارس محتوا 

سوالات متداول

هزینه طراحی کارت ویزیت چقدر می شود؟

این هزینه بستگی به طرح انتخابی شما دارد. حتما قبل از انتخاب با طراحان فارس محتوا به شماره 09014141401 تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند. متا کمترین هزینه را از شما میگیریم.

برای سفارش طراحی کارت ویزیت حرفه ای چه کار کنیم؟

برای این کار با فارس محتوا تماس بگیرید تا ما برای شما هزاران نمونه کار را بفرستیم و از میان آن ها طرح خود را انتخاب کنید.

امتیاز این صفحه: