تولید محتوای متنی، به منظور برقراری تعادل میان نیازهای مشتری و اهداف کسب و کار می باشد. برای مثال، محتوای سئو شده که خود نوعی از محتوای متنی است، فقط به پر کردن کلمات کلیدی در محتوا ختم نمی شود. بلکه فردی که محتوای متنی حرفه ای تولید می کند، باید به گونه ای از کلمات کلیدی در متن استفاده کند که کاملا طبیعی به نظر برسد و هم چنین بتواند مخاطبان را به سمت اهداف کسب و کار سوق دهد.

تولید محتوای متنی سایت

تولید محتوای متنی برای سایت باید به گونه ای انجام شود که برای مخاطبان هدفتان قانع کننده باشد، اما این مسئله به تنهایی کافی نیست. برای اینکه مخاطبان مطالب شما را بخوانند، باید مطالبتان در موتورهای جستجو رتبه های خوبی بگیرد تا مخاطبان شما جذب شوند. با تجربه ای که ما در سئو داریم، می توانیم مطالبی برایتان بنویسیم که در موتورهای جستجو رتبه بگیرید. راجع به خدمات تولید محتوا ما بیشتر بخوانید.

بیشتر
تولید محتوای متنی برای سایت
ویرایش محتوای متنی

ویرایش محتوای سایت

محتواهایی دارید که در موتورهای جستجو رتبه نمی گیرند؟ صفحاتی در سایتتان دارید که نه کسی آنها را می بینید و نه می خواند؟ شما باید این محتواها را ویرایش کنید و به نحوی از کلمات کلیدی استفاده کنید که هم برای کاربر و هم برای موتورهای جستجو مفید باشد. با تجربه ای که ما در سئو داریم، می توانیم به شما کمک کنیم تا محتوای سایتتان را ویرایش کنید و رتبه های بالاتری در صفحه نتایج جستجو کسب کنید.

بیشتر

تولید محتوای مقالات تخصصی

مقالات با کیفیت، باعث ایجاد اعتبار و رهبری فکری می شوند. با مقالات با کیفیت، شما می توانید برای سایتتان ارزش و اعتبار ایجاد کنید. ما می توانیم نوشتن مقالات موضوعی در حوزه کسب و کار شما را برای وبلاگ و سایت شما را بر عهده بگیریم تا شما بتوانید رتبه های خوبی در موتورهای جستجو کسب کنید.

بیشتر
تولید محتوای متنی مقاله
ترجمه محتوای متنی انگلیسی

ترجمه محتوای انگلیسی

گاهی اوقات ترجمه منابع خارجی می تواند به تولید محتوای متنی سایت شما کمک کند. در فارس محتوا، ما با تیمی متشکل از افراد حرفه ای در زمینه ترجمه و تدوین محتوا، می توانیم نیاز های شما را در حوزه ترجمه محتوای انگلیسی برآورده کنیم.

بیشتر

مشاوره تولید محتوا

قبل از سفارش محتوای متنی، می‌توانید با کارشناسان ما در فارس محتوا تماس بگیرید و نیاز های خود را مطرح کنید.

در این شرایط ما به شما می‌گوییم که بنا به کسب و کاری که دارید چه محتواهایی مناسب شماست و در چه شرایطی بهترین نتیجه را خواهید گرفت.

دریافت مشاوره
مشاوره تولید محتوا

چرا تولید محتوای متنی بخش مهمی از بازاریابی به حساب می آید؟

استراتژی های هوشمندانه محتوا، هر آن چیزی است که شما برای بازایابی در 2020 به آن احتیاج دارید. محتوای متنی باید مخاطبان هدف شما را در نظر بگیرد و در راستای اهداف کسب و کار شما تنظیم شود، وگرنه نرخ تبدیل نخواهند داشت. استایل تولید محتوای متنی برای کمپین های شما و آن چیزی که در شبکه های اجتماعی می نویسید، باید فرق داشته باشد. گاهی اوقات، برخی بازاریابان تمام بودجه خود را بر روی یک چیز می گذارند، مثلا تولید ویدئو. اما هیچ وقت تاثیر یک محتوای با کیفیت و خوب را دست کم نگیرید. محتوایی که خوب نوشته شده باشد، می تواند مخاطبان شما را به سمت سایت و شبکه های اجتماعی شما جذب کند و ممکن است آنها را به مشتری تبدیل کند.

مزایای تولید محتوای متنی در بازاریابی 

تولید محتوای متنی، نقش موثری در بازاریابی محتوا و سئو سایت شما دارد.

محتوای متنی باعث آگاهی از برند می شود

شناساندن کسب و کار و محصولات شما به مردم، کار زمان بری است. شما باید خودتان را در کنار مخاطبان بگذارید و سعی کنید کاری کنید که در کنار شما به مرور، محصولاتتان را بیشتر کشف کنند و راجع به آن بدانند. استفاده از محتوای متنی در شبکه های اجتماعی مختلف می تواند به شما کمک کند این کار را انجام دهید.

محتوای متنی به سئو سایت شما کمک می کند

همان طور که می دانید، سئو بخشی از استراتژی های بازاریابی دیجتال است و تولید محتوای متنی همیشه به سئو و گرفتن رتبه در موتورهای جستجو کمک می کند. حتی اگر هدفتان تولید ویدئو است، اگر آن را به همراه یک محتوای متنی انتشار دهید، سریع تر رتبه می گیرد. در واقع سئو، بدون محتوا معنایی ندارد.

محتوای متنی کسب و کار شما را تثبیت می کند

انتشار محتوا به طور مرتب می تواند به مردم کمک کند که بدانند کسب و کار شما راجع به چیست. محتوای متنی، به مشتریان شما کمک می کند تا بدانند که کسب و کار شما قرار است چگونه به آنها کمک کند. برای مثال می توانید در وبلاگ خود مطالبی مرتبط با محصولاتتان، معرفی بهترین ها و … را انتشار دهید.

محتوای خوب به اشتراک گذاشته می شود

این یک حقیقت است که محتوای خوب همیشه توسط مردم به اشتراک گذاشته می شود. کلمات کلیدی که زیاد سرچ می شوند را هدف قرار بدهید و سر تیتر هایی جذاب و گیرا بنویسید. این گونه می توانید مطمئن باشید که مردم آنها را کلیک می کنند یا می خوانند. محتوا را جذاب بنویسید تا به اشتراک گذاشته شوند.