در تولید محتوا انگلیسی باید فاکتورهای سئو بکار رود تا بتوان از آن بهره برد. محتوای انگلیسی به شرطی می‌تواند به شما کمک کند که درست ترجمه شده باشد. اطلاعات نادرست می‌تواند افراد را دچار سر در گمی کند. اما اگر ترجمه محتوای انگلیسی توسط افراد متخصص صورت بگیرد، بسیار دقیق و مفهومی خواهد بود.

تعرفه تولید محتوای فارسی در وب سایت فارس محتوا، بر اساس تعداد کلمات و نوع محتوا (عمومی یا تخصصی) متغیر است. اما هزینه تولید محتوا به انگلیسی به ازای هر نوع متنی ثابت است.

تعرفه محتواهای متنی را شما می‌توانید در جدول زیر مشاهده نمایید:

خدمات هزینه هر کلمه محتوای عمومی هزینه هر محتوای عمومی (1000 کلمه) هزینه هر کلمه محتوای تخصصی هزینه هر محتوای تخصصی (1000 کلمه)
تولید محتوای متنی فارسی 50 تومان 50.000 تومان 60 تومان 60.000 تومان
تولید محتوای وب سایت فارسی 50 تومان 50.000 تومان 60 تومان 60.000 تومان
تولید محتوای توضیحات محصول فارسی 60 تومان 60.000 تومان 60 تومان 60.000 تومان
تولید محتوای اینستاگرام 60 تومان 60.000 تومان 60 تومان 60.000 تومان
تولید محتوای متنی انگلیسی 110 تومان 110.000 تومان 110 تومان 110.000 تومان
ترجمه محتوای انگلیسی به فارسی 80 تومان 80.000 تومان 80 تومان 80.000 تومان
ترجمه محتوای فارسی به انگلیسی 100 تومان 100.000 تومان 100 تومان 100.000 تومان
هزینه درج محتوا در سایت مبلغ 10.000 تومان به هزینه ی‌ هر محتوا اضافه می گردد
پکیج VIP سفارش‌هایی که مجموعا بالای 20 هزار کلمه باشند شامل 15% تخفیف می‌شوند

محتواهایی که فارس محتوا به شما تحویل می‌دهد، به هیچ عنوان کپی نیستند و برای سایت شما به طور انحصاری تولید می‌شوند. محتواها 4 نوع هستند: تالیفی، ترجمه‌ای، بازنویسی و محتوای تالیفی و ترجمه‌ای که بسیار با کیفیت بوده و از منابع مختلف گردآوری می‌شوند.

تمامی محتواهای تولید و ترجمه شده توسط تیم حرفه ای فارس محتوا، دارای ویراستاری سئو هستند و از این بابت هزینه ای جدا از مشتری دریافت نخواهد شد.

محتواهای تولید و یا ترجمه شده قابلیت ویرایش (بدون پرداخت هزینه ای) دارند و پس از رویت توسط مشتری گرامی، در صورت وجود هرگونه درخواست تغییر در هر قسمتی از متن، ویرایش لازم در سریعترین زمان ممکن انجام شده و در اختیار او قرار خواهد گرفت.

جهت مشاوره رایگان یا ثبت سفارش، لطفا با شماره همراه فوق تماس بگیرید.   401 41 41 0901


منظور از ترجمه محتوای انگلیسی چیست؟

ترجمه، تبدیل اطلاعات از یک زبان به زبان دیگر است. ترجمه محتوای انگلیسی در حقیقت انتقال پیام از زبان مبدا یعنی انگلیسی به زبان مقصد یعنی فارسی است. ترجمه‌ای که توسط انسان انجام می‌شود، با ترجمه‌ای که توسط ماشین صورت می‌گیرد، خیلی متفاوت است. مترجمان ما در فارس محتوا، افرادی هستند که در هر دو زبان تخصص دارند و می‌توانند به درستی پیام را به مخاطبان شما منتقل کنند.

تولید محتوای انگلیسی - ترجمه محتوای انگلیسی


یک مترجم حرفه‌ای، می‌تواند هر دو زبان مبدا و مقصد را بخواند و به خوبی درک کند. اما از آن مهم‌تر، یک مترجم ماهر، نه تنها معنای کلامات و جملات را می‌داند بلکه، با مفاهیم فرهنگی هر دو زبان آشنایی دارد. یک مترجم علاوه بر این که کلمات را ترجمه می‌کند، با استفاده از رعایت گرامر و دستور زبان و هر آنچه که لازم است، مفهوم را نیز می‌رساند.

مترجمان ما در فارس محتوا فقط جملات را ترجمه نمی کنند، بلکه مفهوم را نیز می رسانند. یک مترجم خوب، مقصود محتوا را درک می کند، لحن گفتار را به طور صحیح در نوشتن رعایت می کند و محتوا را به گونه ای ترجمه می کند که برای همه افراد قابل درک باشد.

خدمات ترجمه به شما کمک می کند تا از جدیدترین محتواهای موجود در منابع انگلیسی کمک بگیرید و کسب و کار خود را رونق دهید. هم چنین اگر این ترجمه توسط افراد متخصص صورت بگیرد، شما می توانید کسب و کار خود را به گونه ای بهبود دهید که تا به حال تجربه نکرده اید.

ترجمه محتوای انگلیسی، می‌تواند به تولید محتوای سایت، تولید محتوای مقاله و تولید محتوای متنی کمک کند. اگر بتوانید از منابع خارجی برای تولید محتوای سایت خود کمک بگیرید، همیشه یک قدم از بقیه جلوتر هستید. با وجود پیشرفت روز افزونی که در علم شاهد هستیم، استفاده از منابع خارجی می‌تواند به پیشرفت کسب و کار شما کمک کند.

خدمات ترجمه محتوای انگلیسی در فارس محتوا

اگر به ترجمه محتواهایی در حوزه بیزنس، مارکتینگ، تکنولوژی، مد و فشن نیاز داشتید، ما می‌توانیم به شما کمک کنیم.

اگر برای تولید محتوای تخصصی خود به ترجمه مقالات تخصصی انگلیسی نیاز داشتید، ما به شما کمک می‌کنیم.

اگر به مترجم‌های متخصص و حرفه‌ای در حوزه کسب و کار خود نیاز داشتید، ما می‌توانیم آنها را به شما معرفی کنیم.

ویژگی های ترجمه محتوای انگلیسی در فارس محتوا

تحویل به موقع


تحویل به موقع، یکی از ویژگی های مهم می باشد. مترجمان ما در زمان تعیین شده ترجمه های شما را تحویل می دهند پس دیگر نگران دیرکرد پروژه های خود نباشید.


ارائه نسخه تست


قبل از سفارش و پرداخت وجه، شما می توانید یک نسخه رایگان از متن خود را تا حداکثر 200 کلمه برای ما بفرستید تا از کیفیت ترجمه ها اطمینان حاصل کنید.


رعایت قواعد نگارشی


مترجمان ما در فارس محتوا، تمامی قواعد گرامری و نگارشی را حین ترجمه رعایت می کنند تا علاوه بر رساندن مفهوم، خوانایی را تضمین کند.


مترجمان حرفه ای


ترجمه محتوای انگلیسی نیازمند مترجمان حرفه ای است که علاوه بر درک زبان با اصلاحات و فرهنگ آن زبان نیز آشنایی داشته باشند.


مشاوره تولید محتوا

قبل از سفارش ترجمه محتوای انگلیسی، می‌توانید با کارشناسان ما در فارس محتوا تماس بگیرید و نیاز های خود را مطرح کنید.

در این شرایط ما به شما می‌گوییم که بنا به کسب و کاری که دارید چه محتواهایی مناسب شماست و در چه شرایطی بهترین نتیجه را خواهید گرفت.

دریافت مشاوره
مشاوره تولید محتوا

همراهان گرامی همانطور که می‌دانید زبان انگلیسی یک زبان بین المللی است و امروزه افراد در سراسر دنیا برای برقراری ارتباط و ایجاد مکاتبه با یکدیگر از این زبان انگلیسی بهره میگیرند.

علاوه بر این بیش از 80 درصد فضای اینترنت را محتوای انگلیسی تشکیل داده است. بسیاری از وب‌سایت‌های بزرگ دنیا دارای زبان انگلیسی هستند که می‌توان به سایت‌های بزرگی مانند گوگل، توییتر، فیس بوک، اینستاگرام و … اشاره کرد. این در صورتی است که وب‌سایت‌های فارسی زبان تنها یک درصد از کل وب‌سایت‌های اینترنت را تشکیل می‌دهند.

بنابراین هر کسب و کاری پس از حضور درخشان در بازار داخل ایران، لازم است که به فکر بازارهای خارجی باشد. نخستین گام در بازاریابی بین‌المللی، تولید اسناد و وب سایت به زبان خارجی است. زبان انگلیسی به عنوان یک زبان بین‌المللی در اولویت اول این کار قرار دارد. بنابراین می‌تواند ادعا کرد که تولید محتوا به زبان انگلیسی، نخستین گام در جهت بازاریابی دیجیتالی بین المللی خواهد بود.

تولید محتوا به زبان انگلیسی مناسب چه افرادی است ؟

  1. وب‌سایت‌هایی تولید محتوا در آنها به زبان فارسی صورت می‌گیرد و در فکر گسترش سایت از طریق زبان انگلیسی هستند
  2. شرکت‌هایی که مکاتبات به زبان انگلیسی دارند و نیاز به ترجمه محتوای خود به فارسی و انگلیسی دارند
  3. افرادی که در تهیه‌ی بروشور و کاتالوگ به زبان انگلیسی فعالیت دارند
  4. محققانی که لازم است تا  نتیجه تحقیقات و مطالعات خود را به زبان انگلیسی برگردانده و در سطح جهانی به اشتراک بگذارند
  5. دانشجویان که نیاز به رزومه‌ای به زبان انگلیسی دارند
  6. افرادی که در شبکه های اجتماعی فعالیت می‌کنند و نیاز به محتوای انگلیسی پیدا میکنند

مزایای تولید محتوای انگلیسی

  • معرفی کسب و کار خود در سطح جهان

بسیاری از کسب و کارهای تجاری در جهت بزرگ شدن و گسترش فعالیت های خود در سطح جهان نیاز دارند که محصولات و خدمات خود را علاوه بر داخل کشور، به مخاطبین و شرکت های دنیا معرفی کنند. بنابراین تولید محتوای انگلیسی برای این امر بهترین تصمیم است.

  • افزایش ترافیک وب سایت و بیشتر دیده‌ شدن کسب و کار

وقتی شما علاوه بر زبان فارسی از محتوای انگلیسی در وب سایتتان و معرفی بخش های مختلف کسب و کار خود استفاده میکنید، در واقع محتوایتان را در معرض دید و بررسی تمام دنیا قرار مداده و به هین صورت مخاطبین شما دیگر به جای محدود شدن به فارسی زبانان، تمام افرادی در دنیا خواهند بود که انگلیسی بلد هستند

بنابراین تعداد افراد زیادی از سراسر دنیا از وب‌‌سایت شما بازدید خواهند کرد که نتیجه آن افزایش ترافیک وب‌‌سایت، بیشتر دیده شدن کسبو کار شما و همچنین بهبود رتبه در نتایج موتورهای جستجو خواهد شد.

  • افزایش درصد جذب مخاطبان خارجی و امکان صادرات

با تولید محتواهای متنی انگلیسی، شما قادر خواهید بود مشتری خارجی را که به دنبال محصول خاصی است، به دست آورید و امید یک فروش موفق را داشته باشید. برای جذب مشتریانی که در اینترنت به دنبال نیازهای خود در زمینه صادرات و واردات می‌گردند، روشی بهتر از تولید محتوا به زبان انگلیسی نیست.

  • گرفتن فیدبک و بازخورد از تمام جهان

شرکت ها با تولید محتوا به زبان انگلیسی می‌‌توانند ضمن ارائه اطلاعات به مخاطبان خود در سراسر جهان، نظرات و پیشنهادات آنها را در رابطه با کسب و کار خود و محصولاتشان را جویا شوند. این بازخورد همانند یک مشاوره ارزشمند می‌تواند برای بهبود وضعیت و کسب و کار مفید باشد.

تولید محتوای انگلیسی

مشخصات محتوای انگلیسی با کیفیت

تولید محتوا به هر زبانی نیازمند تخصص، دقت و رعایت نکات خاص خودش است. تولید محتوا به انگلیسی نیز مانند تولید محتوای فارسی نکات خاصی دارد؛ نکاتی که با رعایت آن‌ها می‌توان محتوایی با کیفیت خلق کرد. اما محتوای با کیفیت به زبان انگلیسی دارای عواملی است از جمله؛ عنوان مقاله، تیترها و تگ های هدینگ، کاربرد کلمات کلیدی با چگالی مناسب، رعایت لحن متناسب با موضوع و پرسونای مخاطب و…

بهترین شرکت تولید محتوای انگلیسی چه ویژگی هایی دارد

شرکت های دیجیتالی بسیاری این روزها مشغول تولید محتوای فارسی و انگلیسی هستند، اما نکته مهم این است که شرکت های اندکی این کار را جذاب و با کیفیت بالا انجام میدهند. برای تشخیص یک تولید کننده حرفه ای محتوا به زبان انگلیسی باید به برخی از ویژگی های آن توجه داشته باشیم که در ادامه توضیح می‌دهم.

یک شرکت معتبر تولید محتوا علاوه بر تولید محتوای فارسی در زمینه تولید محتوای انگلیسی نیز فعالیت دارد. این شرکت با بهره‌گیری از تیم حرفه‌ای از نویسندگان، استاندارهای تولید محتوا و رعایت اصول سئو می‌تواند کیفیت محتوای شما را تضمین کند. فارس محتوا می‌تواند با تولید محتوا به زبان انگلیسی، دریچه ورود شما به بازارهای جهانی باشد.

فارس محتوا با تولید محتواهای تاثیرگذار و جذاب، مخاطبان بسیاری را جذب سایت شما خواهد کرد و به علت رعایت استاندارهای سئو در تولید محتوا، صفحه شما خواهد توانست به راحتی به صفحه‌ی اول نتایج گوگل برسد.

نتیجه گیری

راهکار اصلی برای بقای هر بیزینسی؛ گسترش ارتباطات، افزایش فروش و موفقیت در بازاریابی محتوایی درست و استاندارد است.

قطعا برای پیشرفت کسب و کار داشتن ارتباط مناسب و موثر با مشتریان قبلی و شناساندن خود به مشتریان جدید و بالقوه ضروری است. در دنیای دیجیتال امروز این امر میسر نمی‌شود مگر با تولید و انتشار محتوای با کیفیت و جذاب که علاوه بر مخاطب، مورد پسند موتورهای جستجو نیز واقع شود.

شما با تولید محتوا انگلیسی قدم لازم را برای درگیر کردن و آگاه سازی مخاطب خود برداشته‌اید و به مشتریان فعلی و احتمالی بیشتری این فرصت را می‌دهید که شما را ببینند، اطلاعات لازم را کسب کنند، محصولات شما را خریداری کرده و از مطالب سایت شما استفاده کنند.

امتیاز این صفحه: