زبان انگلیسی یک زبان بین المللی است و امروزه افراد در سراسر دنیا برای برقراری ارتباط و ایجاد مکاتبه با یکدیگر از این زبان انگلیسی بهره میگیرند. علاوه بر این بیش از 80 درصد فضای اینترنت را محتوای انگلیسی تشکیل داده است. بسیاری از وب‌سایت‌های بزرگ دنیا دارای زبان انگلیسی هستند که می‌توان به سایت‌های بزرگی مانند گوگل، توییتر، فیس بوک، اینستاگرام و … اشاره کرد. این در صورتی است که وب‌سایت‌های فارسی زبان تنها یک درصد از کل وب‌سایت‌های اینترنت را تشکیل می‌دهند. بنابراین، هر کسب و کاری پس از حضور درخشان در بازار داخل ایران، لازم است که به فکر بازارهای خارجی باشد.

نخستین گام در بازاریابی بین‌المللی، تولید اسناد و وب سایت به زبان خارجی است که زبان انگلیسی به عنوان یک زبان بین‌المللی در اولویت اول این کار قرار دارد. بنابراین می‌تواند ادعا کرد که تولید محتوا به زبان انگلیسی، نخستین گام در جهت بازاریابی دیجیتالی بین المللی خواهد بود. تولید محتوا به هر زبانی نیازمند تخصص، دقت و رعایت نکات خاص خودش است؛ نکاتی که با رعایت آن‌ها می‌توان محتوایی با کیفیت خلق کرد. محتوای با کیفیت به زبان انگلیسی دارای فاکتورهایی مانند عنوان مقاله مناسب، تیترها و تگ های هدینگ، کاربرد کلمات کلیدی با چگالی مناسب، رعایت لحن متناسب با موضوع و پرسونای مخاطب. در شرکت فارس محتوا دارای مترجمانی هستیم که بیش از ده سال سابقه در این زمینه دارند و میتوانند بهترین و باکیفیت ترین محتوا ها را برای شما تولید کنند.

منظور از ترجمه محتوای انگلیسی چیست؟

ترجمه، تبدیل اطلاعات از یک زبان به زبان دیگر است. ترجمه محتوای انگلیسی در حقیقت انتقال پیام از زبان مبدا یعنی انگلیسی به زبان مقصد یعنی فارسی است. شما اگر بتوانید از منابع خارجی برای تولید محتوای سایت خود کمک بگیرید، همیشه یک قدم از بقیه جلوتر هستید. با وجود پیشرفت روز افزونی که در علم شاهد هستیم، استفاده از منابع خارجی می‌تواند به پیشرفت کسب و کار شما کمک کند.

منظور از ترجمه محتوای انگلیسی چیست؟

نکات کلیدی در ترجمه محتوای انگلیسی

ترجمه حرفه ای

ترجمه حرفه ای

یک مترجم حرفه‌ای، می‌تواند هر دو زبان مبدا و مقصد را بخواند و به خوبی درک کند. اما از آن مهم‌تر، یک مترجم ماهر، نه تنها معنای کلامات و جملات را می‌داند بلکه، با مفاهیم فرهنگی هر دو زبان آشنایی دارد. یک مترجم علاوه بر این که کلمات را ترجمه می‌کند، با استفاده از رعایت گرامر و دستور زبان و هر آنچه که لازم است، مفهوم را نیز می‌رساند.

رساندن مفهوم

رساندن مفهوم

یک مترجم خوب، مقصود محتوا را درک می کند، لحن گفتار را به طور صحیح در نوشتن رعایت می کند و محتوا را به گونه ای ترجمه می کند که برای همه افراد با هر سطح علمی قابل درک باشد. مترجمان ما در شرکت فارس محتوا فقط جملات را ترجمه نمی کنند، بلکه مفهوم را نیز به صورت کامل و با زبانی سلیس و روان به مخاطبین می رسانند.

رونق کسب و کار

رونق کسب و کار

خدمات ترجمه به شما کمک می کند تا از جدیدترین محتواهای موجود در منابع انگلیسی کمک بگیرید و کسب و کار خود را رونق دهید و به این ترتیب یک مرجع معتبر محسوب شوید. هم چنین اگر این ترجمه توسط افراد متخصص صورت بگیرد، شما می توانید کسب و کار خود را به گونه ای بهبود دهید که تا به حال تجربه نکرده اید.

خدمات ترجمه محتوای انگلیسی در فارس محتوا

اگر به ترجمه محتواهایی در حوزه بیزنس، مارکتینگ، تکنولوژی، مد و فشن نیاز داشتید، ما می‌توانیم به شما کمک کنیم. تمامی مترجم ها در فارس محتوا تسلط کامل بر تمامی حوزه های کسب و کار دارند و می توانند تخصصی ترین محتواها را برای شما تولید کنند.

اگر برای تولید محتوا به ترجمه مقالات تخصصی انگلیسی نیاز داشتید، ما به شما کمک می‌کنیم تا این کار را به صورت حرفه ای انجام دهید. شما لیست مقالات انگلیسی خود را به ما تحویل می دهید و مترجمین با در نظر گرفتن قواعد و نکات دستور زبان ترجمه ای با کیفیت را به شما تحویل می دهند.

اگر به مترجم‌های متخصص و حرفه‌ای در حوزه کسب و کار خود نیاز داشتید، ما می‌توانیم آنها را به شما معرفی کنیم. این مترجمان می توانند با کیفیتی فوق العاده محتواهایی استاندارد را به شما تحویل دهند و به صورت مستقیم با شما در ارتباط باشند تا اصلاحات تان را اعمال کنند.

ویژگی های ترجمه محتوای انگلیسی در فارس محتوا

تحویل به موقع

تحویل به موقع


تحویل به موقع، یکی از ویژگی های مهم می باشد. مترجمان ما در زمان تعیین شده ترجمه های شما را تحویل می دهند پس دیگر نگران دیرکرد پروژه های خود نباشید.


ارائه نسخه تست

ارائه نسخه تست


قبل از سفارش و پرداخت وجه، شما می توانید یک نسخه رایگان از متن خود را تا حداکثر 200 کلمه برای ما بفرستید تا از کیفیت ترجمه ها اطمینان حاصل کنید.


رعایت قواعد نگارشی

رعایت قواعد نگارشی


مترجمان ما در فارس محتوا، تمامی قواعد گرامری و نگارشی را به درستی حین ترجمه رعایت می کنند تا علاوه بر رساندن مفهوم به مخاطبین، خوانایی را نیز تضمین کنند.


مترجمان حرفه ای

مترجمان حرفه ای


ترجمه محتوای انگلیسی نیازمند مترجمان حرفه ای است که علاوه بر درک زبان با اصلاحات و فرهنگ آن زبان نیز آشنایی داشته باشند. در فارس محتوا این شرایط وجود دارد.


سایر خدمات فارس محتوا

مشاوره تولید محتوا

قبل از سفارش ترجمه محتوای انگلیسی، می‌توانید با کارشناسان ما در فارس محتوا تماس بگیرید و نیاز های خود را مطرح کنید.

در این شرایط ما به شما می‌گوییم که بنا به کسب و کاری که دارید چه محتواهایی مناسب شماست و در چه شرایطی بهترین نتیجه را خواهید گرفت.

دریافت مشاوره
مشاوره تولید محتوا

تولید محتوا به زبان انگلیسی مناسب چه افرادی است؟

  1. وب‌سایت‌هایی تولید محتوا در آنها به زبان فارسی صورت می‌گیرد و در فکر گسترش سایت از طریق زبان انگلیسی هستند.
  2. شرکت‌هایی که مکاتبات به زبان انگلیسی دارند و نیاز به ترجمه محتوای خود به فارسی و انگلیسی دارند.
  3. افرادی که در تهیه‌ی بروشور و کاتالوگ به زبان انگلیسی فعالیت دارند.
  4. محققانی که لازم است تا  نتیجه تحقیقات و مطالعات خود را به زبان انگلیسی برگردانده و در سطح جهانی به اشتراک بگذارند.
  5. دانشجویان که نیاز به رزومه‌ای به زبان انگلیسی دارند.
  6. افرادی که در شبکه های اجتماعی فعالیت می‌کنند و نیاز به محتوای انگلیسی پیدا میکنند.
تولید محتوا به زبان انگلیسی مناسب چه افرادی است؟

مزایای تولید محتوای انگلیسی

معرفی کسب و کار در سطح جهان

معرفی کسب و کار در سطح جهان


بسیاری از کسب و کارهای تجاری در جهت بزرگ شدن و گسترش فعالیت های خود در سطح جهان نیاز دارند که محصولات و خدمات خود را علاوه بر داخل کشور، به مخاطبین و شرکت های دنیا معرفی کنند. بنابراین تولید محتوای انگلیسی برای این امر بهترین تصمیم است.


افزایش ترافیک وب سایت

افزایش ترافیک وب سایت


وقتی شما علاوه بر زبان فارسی از محتوای انگلیسی در وب سایتتان و معرفی بخش های مختلف کسب و کار خود استفاده میکنید، در واقع محتوایتان را در معرض دید و بررسی تمام دنیا قرار داده و بنابراین تعداد افراد زیادی از سراسر دنیا از وب‌‌سایت شما بازدید خواهند کرد.


افزایش درصد جذب مخاطبان خارجی

افزایش درصد جذب مخاطبان خارجی


با تولید محتواهای متنی انگلیسی، شما قادر خواهید بود مشتری خارجی را که به دنبال محصول خاصی است، به دست آورید و امید یک فروش موفق را داشته باشید. برای جذب مشتریانی که در اینترنت به دنبال نیازهای خود در زمینه صادرات و واردات می‌گردند، روشی بهتر از تولید محتوا به زبان انگلیسی نیست.


گرفتن فیدبک از تمام جهان

گرفتن فیدبک از تمام جهان


شرکت ها با تولید محتوا به زبان انگلیسی می‌‌توانند ضمن ارائه اطلاعات به مخاطبان خود در سراسر جهان، نظرات و پیشنهادات آنها را در رابطه با کسب و کار خود و محصولاتشان را جویا شوند. این بازخورد همانند یک مشاوره ارزشمند می‌تواند برای بهبود وضعیت و کسب و کار مفید باشد.


بهترین شرکت تولید محتوای انگلیسی چه ویژگی هایی دارد

شرکت های دیجیتالی بسیاری این روزها مشغول تولید محتوای فارسی و انگلیسی هستند، اما نکته مهم این است که شرکت های اندکی این کار را جذاب و با کیفیت بالا انجام میدهند. برای تشخیص یک تولید کننده حرفه ای محتوا به زبان انگلیسی باید به برخی از ویژگی های آن توجه داشته باشیم که در ادامه توضیح می‌دهم. یک شرکت معتبر تولید محتوا علاوه بر تولید محتوای فارسی در زمینه تولید محتوای انگلیسی نیز فعالیت دارد. این شرکت با بهره‌گیری از تیم حرفه‌ای از نویسندگان، استاندارهای تولید محتوا و رعایت اصول سئو می‌تواند کیفیت محتوای شما را تضمین کند. فارس محتوا می‌تواند با تولید محتوا به زبان انگلیسی، دریچه ورود شما به بازارهای جهانی باشد.

فارس محتوا با تولید محتواهای تاثیرگذار و جذاب، مخاطبان بسیاری را جذب سایت شما خواهد کرد و به علت رعایت استاندارهای سئو در تولید محتوا، صفحه شما خواهد توانست به راحتی به صفحه‌ی اول نتایج گوگل برسد.

راهکار اصلی برای بقای هر بیزینسی؛ گسترش ارتباطات، افزایش فروش و موفقیت در بازاریابی محتوایی درست و استاندارد است. قطعا برای پیشرفت کسب و کار داشتن ارتباط مناسب و موثر با مشتریان قبلی و شناساندن خود به مشتریان جدید و بالقوه ضروری است. در دنیای دیجیتال امروز این امر میسر نمی‌شود مگر با تولید و انتشار محتوای با کیفیت و جذاب که علاوه بر مخاطب، مورد پسند موتورهای جستجو نیز واقع شود.

شما با تولید محتوا انگلیسی قدم لازم را برای درگیر کردن و آگاه سازی مخاطب خود برداشته‌اید و به مشتریان فعلی و احتمالی بیشتری این فرصت را می‌دهید که شما را ببینند، اطلاعات لازم را کسب کنند، محصولات شما را خریداری کرده و از مطالب سایت شما استفاده کنند.

سوالات متداول

برای سفارش تولید محتوای انگلیسی در فارس محتوا چه کار کنیم؟

به این منظور، با شماره 09014141401 تماس بگیرید تا برای شما یک جلسه مشاوره رایگان تنظیم کنیم. پس از این می توانید یک پکیج مناسب انتخاب کرده و سفارشتان را ثبت کنید.

خدمات تولید و ترجمه محتوای انگلیسی شامل چه اقداماتی است؟

ابتدا لیستی از موضوعات را تعیین می کنیم، در صورت تایید شما برای تک تک موضوع ها کیورد ریسرچ می کنیم. بر این اساس عناوین هر محتوا را مشخص می کنیم و تولید محتوا شروع می شود.

5/5 - (1 امتیاز)