به کمک فارس محتوا شما می توانید در هزینه تولید محتوا برای کسب و کار خود صرفه جویی کنید. ایجاد محتوا می تواند پروسه زمان بری باشد و هزینه های سنگین بر دوش یک کسب و کار بگذارد. مگر اینکه شما تولید محتوای سایت خود را به دست افراد حرفه ای بسپارید تا دیگر نیاز نباشد برای نوشتن، ویرایش و حتی بارگذاری مطالب روی سایتتان وقت زیادی صرف کنید.

برای استعلام قیمت و اطلاع از تعرفه تولید محتوا می توانید به جدول زیر مراجعه کنید. برای کسب هر گونه اطلاعات بیشتر راجع به هزینه تولید محتوا با ما تماس بگیرید.

چگونه در هزینه تولید محتوا خود صرفه جویی کنم؟

کلید موفقیت شما در تولید محتوا، برنامه ریزی است. اگر شما بنای کار خود را از ابتدا درست بچینید و بر اساس برنامه ریزی درست و منظم پیش بروید، در آینده در هزینه تولید محتوا و سایر هزینه های خود بسیار صرفه جویی خواهید کرد. نگران قیمت تولید محتوا نباشید، چرا که با تولید محتوای حرفه ای، می توانید به اهداف بازاریابی خود دست پیدا کنید و نرخ بازگشت سرمایه را افزایش دهید.

تیم متخصص

فارس محتوا با تیمی از نویسندگان حرفه ای، شما را یاری می کند تا شما با هزینه کم و در کمترین زمان ممکن، بهترین نتیجه را بگیرید و با محتواهای تخصصی، کسب و کار خود را رونق دهید.

بیشتر
بازاریابی محتوا

همان طور که قبلاً هم گفتیم، اگر شما قصد دارین که در گوگل دیده شوید و جایگاه خوبی داشته باشید، باید بازاریابی محتوا را جدی بگیرید. حال سئو محتوا بخشی از بازاریابی محتواست که باید حتما به آن اهمیت دهید.

بیشتر
محتوای سئو شده

شما می توانید برای صفحات فرود (landing pages) و صفحات مهم سایت خود، محتوای سئو شده سفارش دهید. این محتوا می تواند به شما کمک کند که در موتورهای جستجو رتبه بگیرید و از این طریق برای سایتتان ترافیک زیادی ایجاد کنید.

بیشتر

جدول هزینه/ تعرفه تولید محتوا

تعرفه تولید محتوا در وب سایت فارس محتوا، بر اساس تعداد کلمات و نوع محتوا (عمومی یا تخصصی) متغیر است.

تعرفه محتواهای متنی را شما می توانید در جدول زیر مشاهده نمایید:

خدمات هزینه هر کلمه محتوای عمومی هزینه هر محتوای عمومی (300 کلمه) هزینه هر کلمه محتوای تخصصی هزینه هر محتوای تخصصی (300 کلمه)
تولید محتوای متنی 50 تومان 15.000 تومان 70 تومان 21.000 تومان
تولید محتوای وب سایت 50 تومان 15.000 تومان 70 تومان 21.000 تومان
تولید محتوای توضیحات  محصول 45 تومان 13.500 تومان 65 تومان 19.500 تومان
ترجمه محتوای انگلیسی از 80 تومان از 24.000 تومان از 100 تومان از 30.000 تومان
هرینه ویراستار سئو مبلغ 15.000 تومان به هر محتوا اضافه می گردد
هزینه درج محتوا در سایت مبلغ 10.000 تومان به هر محتوا اضافه می گردد

هزینه تولید محتوای متنی چقدر است؟

هزینه تولید محتوای متنی، به فاکتورهای زیادی از جمله تعداد کلمات، نوع محتوا (ترجمه ای، تالیفی) و … بستگی دارد. خیلی از کسب و کارها برای صرفه جویی در هزینه ترجیح می دهند خودشان تولید محتوا کنند. برای این دسته از افراد، ما چگونگی تولید محتوا را آموزش می دهیم. اما برای دسته دیگری از افراد که وقت یا حوصله نوشتن محتوا برای سایت خود را ندارند، خدماتی را ارائه می دهیم که می توانند از آنها استفاده کنند. درست است که هزینه محتوای متنی نسبت به محتوای صوتی و یا ویدئویی پایین تر است. بنابراین خیلی از افراد ترجیح می دهند تا کسب و کار خود را با راه اندازی یک وبلاگ گسترش دهند و مخاطبان بیشتری را جذب کنند. به طور کلی، تعرفه تولید محتوا به این شکل، از کلمه ای 20 تومان به بالا متغیر می باشد.

 استانداردهای فارس محتوا برای نوشتن محتواهای شما

محتواهایی که فارس محتوا به شما تحویل می دهد، به هیچ عنوان کپی نیستند و برای سایت شما به طور انحصاری تولید می شوند. محتوا ها 4 نوع هستند: تالیفی، ترجمه ای، بازنویسی و محتوای تالیفی و ترجمه ای که بسیار با کیفیت بوده و از منابع مختلف گردآوری می شوند. هزینه تولید محتوای عمومی به ازای هر کلمه 50 تومان و هزینه تولید محتوای تخصصی به ازای هر کلمه 70 تومان می باشد. امکان سفارش محتوای سئو شده وجود دارد و به ازای هر محتوا 15.000 تومان بابت ویراستاری سئو به آن اضافه می شود.

ویراستار سئو شامل موارد زیر می باشد:

 • استفاده صحیح از کلمات کلیدی در عنوان، متن، تایتل و توضیحات متا
 • بررسی تعداد و چگالی کلمات کلیدی در متن
 • به کار بردن کلمات کلیدی LSI
 • نوشتن تایتل (عنوان) و دسکریپشن (توضیحات متا) سئو فرندلی
 • بررسی محتوا از نظر خوانایی، گرامری و املائی
 • لینک سازی داخلی و ایجاد لینک های مرتبط در هر صفحه
 • عنوان بندی و پاراگراف بندی صحیح و مطابق با اصول سئو
 • انتخاب یک عکس برای محتوا و گذاشتن تگ ALT مناسب برای آن

امکان درج محتوا در سایت شما توسط تیم حرفه ای فارس محتوا با رعایت اصول سئو و کلمات کلیدی انجام می شود که هزینه آن به ازای هر محتوا 10.000 تومان می باشد.

درج محتوا در سایت شامل انجام موارد زیر می باشد:

 • ویراستاری محتوا و درج آن بر روی سایت
 • درج تصاویر فرستاده شده از جانب مشتری
 • گذاشتن تگ ALT
 • درج تایتل و دسکریپشن و بهینه سازی تگ های هدینگ

مزایای سفارش محتوا از وب سایت فارس محتوا

صرفه جویی در هزینه تولید محتوا


شما با سفارش محتواهای با کیفیت و قیمت مناسب، نه تنها در هزینه تولید محتوای خود صرفه جویی می کنید، بلکه مخاطبان جدید را جذب می کنید و از این طریق می توانید باعث افزایش فروش در وبسایتتان شوید.


پشتیانی بعد از ارسال محتوا


از دیگر مزایای سفارش محتوا از ما این است که می توانید از طریق صفحه تماس با ما سوالات و مشکلات خود را با ما در میان بگذارید. متخصصین ما در اسرع وقت به شما پاسخ گوی نیازهای شما خواهند بود.


ارسال محتوای تست


برای اینکه بتوانید از کیفیت محتواهای تولید شده در فارس محتوا اطمینان حاصل کنید، ما یک محتوای نمونه در حد 300 کلمه به طور اختصاصی برای شما تولید کرده و به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهیم.


امکان ویرایش محتوا


پرداخت هزینه محتوا و ارسال آن برای شما، به منزله پایان کار نیست و امکان ویرایش محتوا وجود دارد. بر اساس درخواست شما، متن از لحاظ املایی، دستور زبان و نگارشی بررسی و مطابق با نظر شما ویرایش می گردد.


چرا برای تولید محتوا هزینه کنم؟

خیلی از افراد به دلیل صرفه جویی در هزینه، محتواهای خود را به افراد غیر حرفه ای و نابلد واگذار می کنند تا هزینه کمتری متقبل شوند، غافل از اینکه این محتواهای غیر حرفه ای نه تنها به سئو و رتبه سایتشان آسیب می رساند بلکه باعث سلب اعتماد مشتریان می شود. چه بسا بعدها با پرداخت هزینه های گزاف، مجبور به ویرایش و بازنویسی این محتواها می شوند. پس اگر می خواهید در کسب و کار خود بهترین باشید، باید برای تولید محتوای سایتتان هزینه کنید و آن را به دست افراد حرفه ای بسپارید.

چرا محتوای خود را به فارس محتوا سفارش دهم؟

فارس محتوا، با دقت در انتخاب نویسندگان حرفه ای، کیفیت محتوا را در اولویت کاری خود قرار داده است. زمانی که شما محتواهای خود را به افراد حرفه ای سفارش می دهید، ناخودآگاه اعتبار سایتتان افزایش می یابد و در موتورهای جستجو نیز رتبه های خوبی کسب می کنید. پس اگر می خواهید در هزینه های خود صرفه جویی کنید، کار خود را به افراد حرفه ای بسپارید. از این طریق هم می توانید نرخ بازگشت سرمایه را افزایش دهید و هم اعتماد مخاطبان را به دست آورید.