قیمت تولید محتوا برای اینستاگرام
هزینه تولید محتوا انگلیسی
هزینه تولید محتوای صفحات سایت
هزینه تولید محتوای مقاله

زمانی که شما می خواهید فرایند تولید محتوای کسب و کارتان را برون سپاری کنید، باید به دو فاکتور هزینه و کیفیت توجه کنید. در واقع، باید محتواهای شما را کسانی تولید کنند که هم هزینه معقولی را از شما بگیررند و هم محتواهای با کیفیتی را به شما تحویل دهند. متاسفانه، شرکت های زیادی در این حوزه وجود دارند که هزینه ناچیزی را از شما می گیرند ولی محتواهایی به شما تحویل می دهند که اصولی و استاندارد نیستند. به کمک شرکت فارس محتوا شما می‌توانید در هزینه تولید محتوا برای کسب و کار خود صرفه جویی کنید و در کنار آن محتواهای منحصر به فرد و فوق العاده ای را داشته باشید.

روال کار در این مجموعه به این صورت است که پس از ثبت سفارش با شما صحبت می کنیم و اطلاعاتی را درباره اهداف، موضوع های مورد نظرتان، کاربران هدف تان و بسیاری از مسائل دیگر یادداشت می کنیم. سپس، اولین محتوای آزمایشی را برای شما در واتساپ ارسال می کنیم. اگر مورد تایید بود، بقیه محتواها نیز به همین صورت تهیه می شود و در زمان مقرر به شما تحویل داده می شود. اگر مورد تایید نبود کلیه اصلاحات مورد نظرتان را یادداشت می کنیم تا تیم ما تمامی آن ها را اعمال کنند. این فرایند را ادامه می دهیم تا دقیقا محتوا به همان فرمت و مدلی که می خواهید تبدیل شود. پس از این، محتواهای بعدی به ترتیب با فرمت تایید شده در مرحله قبل تولید می شوند.

خیالتان راحت باشد؛ این پروسه به دست نویسندگان حرفه‌ای انجام می شود و دیگر نیازی نیست برای نوشتن، ویرایش و حتی بارگذاری مطالب روی سایتتان وقت زیادی صرف کنید. بهترین مزیت این است که می توانید به صورت مستقیم با نویسنده در ارتباط باشید و از او بخواهید محتوایی مطابق با نظر و سلیقه شما بنویسد. برای استعلام قیمت و اطلاع از تعرفه انواع محتوا در فارس محتوا، می توانید در بالا بر روی آیکن مورد نظرتان کلیک کنید  و هزینه های مربوط به هر بخش را ببینید. برای کسب اطلاعات بیش تر و همچنین پرسیدن سوالات خود می توانید با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید.

هزینه انواع تولید محتوا در فارس محتوا

خیلی از افراد سوال می کنند تعرفه تولید محتوا بر چه اساسی مشخص می شود و چه فاکتورهای بر روی قیمت تاثیرگذار هستند. در پاسخ به این سوال باید بگوییم که حوزه کسب و کار شما، تجربه کاری نویسنده، کیفیت محتوا، تعداد محتوا،  تعداد کلمات، نوع محتوا و زمان تحویل کار از مهمترین فاکتورهایی هستند که در تعیین قیمت کار نقش پر رنگی دارند. به عنوان مثال، هزینه تولید محتوای متنی به صورت ترجمه و بازنویسی یا مثلا قیمت تولید محتوای فارسی و انگلیسی کاملا با یکدیگر متفاوتند.

تلاش ما بر این است که تمامی هزینه ها را براساس نرخ استاندارد تعیین کنیم و کاری کنیم که با مناسب ترین هزینه بتوانید محتواهایی داشته باشید که در جذب کاربران و درنتیجه افزایش درآمدتان تاثیر چشمگیری داشته باشد. قطعا، این کار تنها به دست تیمی حرفه ای و متخصص تحقق می یابد. در این بخش، ما تعرفه و نرخ تولید محتواهای مختلف را به صورت مجزا و کاملا واضح برای شما عزیزان در قالب جدول آورده ایم. در صورت داشتن هرگونه سوال و کسب اطلاعات بیش تر در این زمینه می توانید با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید.

قیمت تولید محتوا برای اینستاگرام

تعداد پست تعداد استوری قیمت ماهیانه ویژگی ها
8 8 1,500,000 گرافیک اختصاصی، هشتگ گذاری، محتوا
12 15 2,100,000 گرافیک اختصاصی، هشتگ گذاری، محتوا
16 20 3,000,000 گرافیک اختصاصی، هشتگ گذاری، محتوا

به صورت خلاصه مراحل کار به این صورت است که ابتدا ما مخاطبان حوزه کسب و کاری شما را شناسایی می کنیم تا متوجه نیازها و سلیقه آن ها شویم. بر این اساس، موضوع های جذابی را که منجر به افزایش تعامل کاربران با شما می شود را پیدا می کنیم و در قالب یک لیست برای شما ارسال می کنیم. حتی شما هم می توانید در این مرحله با ما همکاری کنید و موضوع هایی را که فکر می کنید کاریردی هستند به ما معرفی کنید. در نهایت با هم فکری و صحبت با یکدیگر لیستی از موضوعات استخراج می شود و کار اصلی شروع می شود. ما کارهای زیر را در این مرحله برای شما انجام می دهیم:

 • تعیین تقویم محتوایی برای بالا رفت پست ها در پیج
 • ایجاد قالب اختصاصی و زیبا برای پست ها
 • طراحی پست و استوری با المان های گرافیکی زیبا و یونیک
 • نوشتن کپشن جذاب و اختصاصی
 • پیشنهاد هشتگ های مناسب برای هر پست
جهت مشاهده خدمات تولید محتوای اینستاگرام در فارس محتوا کلیک کنید

قیمت تولید محتوای انگلیسی

موضوع نرخ هر کلمه ویراستار سئو
عمومی 150 دارد
تخصصی 170 دارد

اقداماتی که در این بخش انجام می دهیم به این صورت است که ابتدا کیورد ریسرچ گسترده ای انجام می دهیم و لیستی از موضوعات را  استخراج می کنیم. این موضوعات به افزایش ورودی های سایت تان و همچنین انتقال بازدیدکنندگان از این طریق به صفحات خدماتی و محصولات تان می شود. پس از این، موضوعات را برای شما ارسال می کنیم و در صورت تایید فرایند نوشتن شروع می شود. شما می توانید موضوعاتی را که نیز خودتان می خواهید به این لیست اضافه کنید. اولین محتوا به صورت تست برای شما نوشته و ارسال می شود. در این مرحله، می توانید تمامی اصلاحات خود را لیست می کنید تا بر روی محتوا اعمال شود. این فرایند تکرار می شود تا دقیقا به یک فرمت یکسان با هم برسیم. به طور کلی، برای تولید هر محتوای انگلیسی کارهای زیر انجام می شود:

 • کیورد ریسرچ حرفه ای
 • آنالیز رقبا با دقت بالا
 • نوشتن محتوا به زبانی ساده و روان
 • رعایت اصول نگارشی و دستور زبان انگلیسی
 • قرار دادن سه عکس به ازای 1000 کلمه
 • رعایت اصول و نکات سئو
جهت مشاهده خدمات تولید محتوای انگلیسی در فارس محتوا کلیک کنید

قیمت تولید محتوای صفحات سایت

نوع محتوا موضوع نرخ هر کلمه ویراستار سئو
بازنویسی عمومی 100 دارد
بازنویسی تخصصی 120 دارد
ترجمه عمومی 120 دارد
ترجمه تخصصی 140 دارد

به طور خلاصه، مراحل کار به این صورت است که لیستی از صفحات سایت تان را که می خواهید به صورت تخصصی و هدفمند برای آن تولید محتوا شود را برای ما ارسال می کنید. ابتدا محتوای یکی از صفحات را آماده می کنیم و برای شما ارسال می کنیم. تمامی تغییراتی را که لازم است مطرح می کنید و پس از اعمال، مجددا محتوا برای شما ارسال می شود. این پروسه ادامه می یابد تا به فرمت یکسانی برسیم. برای هر کدام از صفحات سایت تان کارهای زیر را انجام می دهیم:

 • کیورد ریسرچ تخصصی
 • آنالیز 10 رقیب صفحه اول
 • تعیین تایتل، دیسکریپشن و h1
 • تعیین ساختار هدینگ ها
 • نوشتن محتوای تخصصی با رعایت اصول نگارشی
 • رعایت کلیه نکات و تکنیک های سئو به گونه ای که صفحه پتانسیل آمدن به صفحه اول را دارد
 • پیشنهاد استفاده از اسکیماهای متنوع
جهت مشاهده خدمات تولید محتوای صفحات سایت در فارس محتوا کلیک کنید

قیمت تولید محتوای رپورتاژ

تعداد کلمه نرخ هر کلمه ویراستار سئو
1000-1500 200 دارد

در این فرایند، ابتدا شما لیست موضوعات رپورتاژ های خود را برای ما ارسال می کنید. اگر نیاز به راهنمایی و مشاوره برای تعیین موضوعات دارید، ما می توانیم در این زمینه به شما کمک کنیم. پس از این مرحله، اولین موضوع به نویسنده داده می شود و فرایند تولید محتوای آن انجام می شود. سپس، محتوا برای شما راسال می شود و در صورتی که نیاز به تغییرات داشت، بر روی محتوا اعمال می شود. به طور کلی، محتوای رپورتاژ دارای ویژگی های زیر است:

 • درج سه تصویر برای هر 1000 کلمه
 • متن با زبان ساده و روان
 • انتخاب مناسب ترین هدینگ ها
 • رعایت کلیه نکات سئو
 • ایجاد انکرتکست های سئو شده
 • انتخاب عنوان جذاب برای رپورتاژ با قابلیت رتبه گرفتن

قیمت تولید محتوای مقاله / وبلاگ

نوع محتوا موضوع نرخ هر کلمه ویراستار سئو
بازنویسی عمومی 100 دارد
بازنویسی تخصصی 120 دارد
ترجمه عمومی 120 دارد
ترجمه تخصصی 140 دارد

ابتدا ما مخاطبان هدف شما را بررسی و آنالیز می کنیم تا متوجه شویم که در حوزه کسب و کار شما بیش تر چه خلاء و نیازهایی وجود دارد و چگونه باید به آن ها پاسخ داد. سپس، لیستی از موضوعات جذاب و پر سرچ را در قالب یک فایل ورد برای شما ارسال می کنیم. در این مرحله، شما موضوعاتی را که مورد تایید تان است به همراه موضوعاتی که مدنظر خودتان است را مشخص می کنید. اولین محتوا نوشته شده و برای تان ارسال می کنیم. در صورتی که مورد تاییدتان بود، محتواهای بعدی به همین صورت نوشته می شود. شما می توانید تمامی اصلاحاتی که می خواهید را به ما بگویید تا بر روی محتوا اعمال کنیم. به طور کلی، برای هر محتوا اقدامات زیر انجام می شود:

 • کیورد ریسرچ و تعیین کلمات هدف
 • آنالیز رقبا
 • تعیین ساختار محتوا و انتخاب هدینگ های مناسب
 • نوشتن محتوای جامع نسبت به رقبا
 • لینک دادن به مقالات دیگر سایت
 • استفاده از call to action
 • انتخاب عنوان جذاب
 • رعایت اصول و نکات سئو
 • به کاربردن لحنی ساده
جهت مشاهده خدمات تولید محتوای مقاله در فارس محتوا کلیک کنید

قیمت تولید محتوای توضیحات محصول

نوع محتوا موضوع نرخ هر کلمه ویراستار سئو
بازنویسی عمومی 100 دارد
بازنویسی تخصصی 120 دارد
ترجمه عمومی 120 دارد
ترجمه تخصصی 140 دارد

به طور خلاصه، ابتدا لیست محصولات تان را گرفته و یک برنامه ریزی مشخصی را برای تولید محتواهای آن تعیین می کنیم. سپس، کسب و کارتان را آنالیز می کنیم و جامعه هدف تان و همچنین نیازهای شان را بررسی می کنیم. برای یکی از محصولات تان محتوا می نویسیم و برای شما ارسال می کنیم. در صورت تایید سایر محتواها طبق همین روال تولید می شود، در غیر این صورت کلیه اصلاحات مورد نیاز بر روی آن اعمال می شود. این کار انجام می شود تا زمانیکه فرمت محتوا به همان صورتی که می خواهید تبدیل شود. برای نوشتن هر کدام از توضیحات اقدامات زیر انجام می شود:

 • انجام کیورد ریسرچ
 • نوشتن محتوا به زبان کاربران هدف
 • قرار دادن اطلاعات کافی در محتوا
 • نوشتن سوالات پرتکرار کاربران و پاسخ به آن ها
 • درج دو تصویر در متن
 • بیان ویژگی ها و نقاط قوت محصول
 • اعمال اصول و نکات سئو سایت های فروشگاهی
جهت مشاهده خدمات تولید محتوای توضیحات محصول در فارس محتوا کلیک کنید

لیست پکیج های ویژه فارس محتوا

نوع محتوا تعداد کلمه موضوع نرخ هر کلمه ویراستار سئو
بازنویسی +10,000 عمومی 90 دارد
بازنویسی +10,000 تخصصی 110 دارد
بازنویسی +20,000 عمومی 80 دارد
بازنویسی +20,000 تخصصی 100 دارد
بازنویسی +30,000 عمومی 70 دارد
بازنویسی +30,000 تخصصی 90 دارد
بازنویسی +40,000 عمومی 60 دارد
بازنویسی +40,000 تخصصی 80 دارد
ترجمه +10,000 عمومی 110 دارد
ترجمه +10,000 تخصصی 130 دارد
ترجمه +20,000 عمومی 100 دارد
ترجمه +20,000 تخصصی 120 دارد
ترجمه +30,000 عمومی 90 دارد
ترجمه +30,000 تخصصی 110 دارد

پکیج حرفه ای فارس محتوا

نوع محتوا موضوع نرخ هر کلمه ویژگی ها
بازنویسی عمومی 120 بی نهایت قابلیت ویرایش محتوا، ویراستاری سئو توسط سئو کار حرفه ای، نوشتن محتوا توسط نویسندگانی با سابقه بیش از 10 سال
بازنویسی تخصصی 150 بی نهایت قابلیت ویرایش محتوا، ویراستاری سئو توسط سئو کار حرفه ای، نوشتن محتوا توسط نویسندگانی با سابقه بیش از 10 سال

چرا باید فارس محتوا را انتخاب کنیم؟

صرفه جویی در هزینه


شما با سفارش محتواهای با کیفیت و قیمت مناسب، نه تنها در هزینه تولید محتوای خود صرفه جویی می کنید، بلکه مخاطبان جدید را جذب می کنید و فروشتان را افزایش می دهید.


پشتیانی بعد از ارسال محتوا


شما می توانید از طریق صفحه تماس با ما سوالات و مشکلات خود را با ما در میان بگذارید. متخصصین ما در اسرع وقت به شما پاسخ گوی نیازهای شما خواهند بود.


ارسال محتوای تست


برای اینکه بتوانید از کیفیت محتواهای تولید شده اطمینان حاصل کنید، ما یک محتوای نمونه به طور اختصاصی برای شما تولید کرده و به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهیم.


امکان ویرایش محتوا


پرداخت هزینه محتوا و ارسال آن برای شما، به منزله پایان کار نیست و امکان ویرایش محتوا وجود دارد. بر اساس درخواست شما، متن از تمامی جهات مطابق با نظر شما ویرایش می گردد.


سوالات متداول

هزینه تولید محتوا چگونه محاسبه می شود؟

این هزینه متغیر است و براساس تعداد محتوا، تعداد کلمات، حوزه کاری و فارسی یا انگلیسی بودن آن تعیین می شود.

تفاوت تعرفه تولید محتوا در فارس محتوا با سایر شرکت ها چیست؟

در این مجموعه تمامی تعرفه ها براساس نرخ استاندارد است و کمترین هزینه ها را برای کاربران در نظر گرفته است. در عین حال کیفیت محتواهایی که توسط نویسندگان نوشته می شود فوق العاده عالی است.

چرا برای تولید محتوا هزینه کنیم؟

خیلی از افراد به دلیل صرفه جویی در هزینه، محتواهای خود را به افراد غیر حرفه‌ای و نابلد واگذار می‌کنند تا هزینه کمتری متقبل شوند، غافل از اینکه این محتواهای غیر حرفه‌ای نه تنها به سئو و رتبه سایتشان آسیب می‌رساند بلکه باعث سلب اعتماد مشتریان می‌شود. چه بسا بعدها با پرداخت هزینه‌های گزاف، مجبور به ویرایش و بازنویسی این محتواها ‌شوند. پس اگر می‌خواهید در کسب و کار خود بهترین باشید، باید برای تولید محتوای سایتتان هزینه کنید و آن را به دست افراد حرفه‌ای بسپارید.‌

فارس محتوا، با دقت در انتخاب نویسندگان حرفه‌ای، کیفیت محتوا را در اولویت کاری خود قرار داده است. علاوه بر این، ویراستاری سئو را نیز جزء مهمترین بخش های کاری خود قرار داده است که شامل موارد زیر می شود:

 • استفاده صحیح از کلمات کلیدی در عنوان، متن، تایتل و توضیحات متا
 • بررسی تعداد و چگالی کلمات کلیدی در متن
 • به کار بردن کلمات کلیدی LSI
 • نوشتن تایتل (عنوان) و دسکریپشن (توضیحات متا) سئو فرندلی
 • بررسی محتوا از نظر خوانایی، گرامری و املائی
 • لینک سازی داخلی و ایجاد لینک‌های مرتبط در هر صفحه
 • عنوان ‌بندی و پاراگراف‌ بندی صحیح و مطابق با اصول سئو
 • انتخاب یک عکس برای محتوا و گذاشتن تگ ALT مناسب برای آن

پس اگر می‌خواهید در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید، کار خود را به افراد حرفه‌ای بسپارید. از این طریق هم می‌توانید نرخ بازگشت سرمایه را افزایش دهید و هم اعتماد مخاطبان را به دست آورید. زمانی که شما محتواهای خود را به افراد حرفه‌ای سفارش می‌دهید، ناخودآگاه اعتبار سایتتان افزایش می‌یابد و در موتورهای جستجو نیز رتبه‌های خوبی کسب می‌کنید.

4/5 - (1 امتیاز)