به کمک فارس محتوا شما می‌توانید در هزینه تولید محتوا برای کسب و کار خود صرفه جویی کنید. ایجاد محتوا می‌تواند پروسه زمان‌بری باشد و هزینه‌های سنگین بر دوش یک کسب و کار بگذارد. مگر اینکه شما تولید محتوای سایت خود را به دست افراد حرفه‌ای بسپارید تا دیگر نیاز نباشد برای نوشتن، ویرایش و حتی بارگذاری مطالب روی سایتتان وقت زیادی صرف کنید. برای استعلام قیمت و اطلاع از تعرفه تولید محتوا می‌توانید به جدول زیر مراجعه کنید. برای کسب هر گونه اطلاعات بیشتر راجع به هزینه تولید محتوا با ما تماس بگیرید.

تعرفه و هزینه تولید محتوا

جدول هزینه/ تعرفه تولید محتوا

تعرفه تولید محتوای فارسی در وب سایت فارس محتوا، بر اساس تعداد کلمات و نوع محتوا (عمومی یا تخصصی) متغیر است. اما تعرفه تولید و ترجمه محتوای انگلیسی به ازای هر نوع متنی ثابت است.

نرخ محتواهای متنی را شما می‌توانید در جدول زیر مشاهده نمایید:

خدمات هزینه هر کلمه محتوای عمومی هزینه هر محتوای عمومی (1000 کلمه) هزینه هر کلمه محتوای تخصصی هزینه هر محتوای تخصصی (1000 کلمه)
تولید محتوای متنی فارسی 50 تومان 50.000 تومان 60 تومان 60.000 تومان
تولید محتوای وب سایت فارسی 50 تومان 50.000 تومان 60 تومان 60.000 تومان
تولید محتوای توضیحات محصول فارسی 60 تومان 60.000 تومان 60 تومان 60.000 تومان
تولید محتوای اینستاگرام 60 تومان 60.000 تومان 60 تومان 60.000 تومان
تولید محتوای متنی انگلیسی 110 تومان 110.000 تومان 110 تومان 110.000 تومان
ترجمه محتوای انگلیسی به فارسی 80 تومان 80.000 تومان 80 تومان 80.000 تومان
ترجمه محتوای فارسی به انگلیسی 100 تومان 100.000 تومان 100 تومان 100.000 تومان
هزینه درج محتوا در سایت مبلغ 10.000 تومان به هزینه ی‌ هر محتوا اضافه می گردد
پکیج VIP سفارش‌هایی که مجموعا بالای 20 هزار کلمه باشند شامل 15% تخفیف می‌شوند

محتواهایی که فارس محتوا به شما تحویل می‌دهد، به هیچ عنوان کپی نیستند و برای سایت شما به طور انحصاری تولید می‌شوند. محتواها 4 نوع هستند: تالیفی، ترجمه‌ای، بازنویسی و محتوای تالیفی و ترجمه‌ای که بسیار با کیفیت بوده و از منابع مختلف گردآوری می‌شوند.

تمامی محتواهای تولید و ترجمه شده توسط تیم حرفه ای فارس محتوا، دارای ویراستاری سئو هستند و از این بابت هزینه ای جدا از مشتری دریافت نخواهد شد.

محتواهای تولید و یا ترجمه شده قابلیت ویرایش (بدون پرداخت هزینه ای) دارند و پس از رویت توسط مشتری گرامی، در صورت وجود هرگونه درخواست تغییر در هر قسمتی از متن، ویرایش لازم در سریعترین زمان ممکن انجام شده و در اختیار او قرار خواهد گرفت.

جهت مشاوره رایگان یا ثبت سفارش، لطفا با شماره همراه فوق تماس بگیرید.   401 41 41 0901

چگونه در هزینه تولید محتوای خود صرفه جویی کنم؟

کلید موفقیت شما در تولید محتوا، برنامه‌ریزی است. اگر شما بنای کار خود را از ابتدا درست بچینید و بر اساس برنامه‌ریزی درست و منظم پیش بروید، در آینده در هزینه تولید محتوا و سایر هزینه‌های خود بسیار صرفه‌جویی خواهید کرد. نگران قیمت تولید محتوا نباشید، چرا که با تولید محتوای حرفه‌ای، می‌توانید به اهداف بازاریابی خود دست پیدا کنید و نرخ بازگشت سرمایه را افزایش دهید.

تیم متخصص

فارس محتوا با تیمی از نویسندگان حرفه‌ای، شما را یاری می‌کند تا شما با هزینه کم و در کمترین زمان ممکن، بهترین نتیجه را بگیرید و با محتواهای تخصصی، کسب و کار خود را رونق دهید.

بیشتر
بازاریابی محتوا

همان طور که قبلاً هم گفتیم، اگر شما قصد دارید که در گوگل دیده شوید و جایگاه خوبی داشته باشید، باید بازاریابی محتوا را جدی بگیرید. حال سئوی محتوا بخشی از بازاریابی محتوا است که باید حتما به آن اهمیت دهید.

بیشتر
محتوای سئو شده

شما می‌توانید برای صفحات فرود (landing pages) و صفحات مهم سایت خود، محتوای سئو شده سفارش دهید. این محتوا می‌تواند به شما کمک کند که در موتورهای جستجو رتبه بگیرید و از این طریق برای سایتتان ترافیک زیادی ایجاد کنید.

بیشتر

هزینه تولید محتوای متنی چقدر است؟

دستمزد تولید محتوای متنی، به فاکتورهای زیادی از جمله تعداد کلمات، نوع محتوا (ترجمه‌ای، تالیفی) و … بستگی دارد. خیلی از کسب و کارها برای صرفه‌جویی در هزینه ترجیح می‌دهند خودشان تولید محتوا کنند. برای این دسته از افراد، ما چگونگی تولید محتوا را آموزش می‌دهیم. اما برای دسته دیگری از افراد که وقت یا حوصله نوشتن محتوا برای سایت خود را ندارند، خدماتی را ارائه می‌دهیم که بتوانند از آنها استفاده کنند. از آنجایی که هزینه تولید محتوای متنی نسبت به محتوای صوتی و یا ویدئویی پایین‌تر است، خیلی از افراد ترجیح می‌دهند تا کسب و کار خود را با راه اندازی یک وبلاگ گسترش دهند و مخاطبان بیشتری را جذب کنند. به طور کلی، تعرفه تولید محتوا به این شکل، از کلمه ای 50 تومان به بالا متغیر می‌باشد.

هزینه تولید محتوای متنی چقدر است؟

هزینه ترجمه محتوای انگلیسی چقدر است؟

خدمات ترجمه محتوای انگلیسی به فارسی تیم فارس محتوا به صورت ترجمه ای – تالیفی می‌باشد. در این روش خیالتان راحت است که علاوه بر اینکه محتوا معتبر است، کاملا اورجینال و منحصر به فرد نیز خواهد بود. توجه داشته باشید برای ایجاد یک مقاله فارسی بهتر است از چند منبع انگلیسی استفاده شود و ترجمه محض فقط از روی یک منبع توصیه نمی‌شود. تمامی خدمات ترجمه و تولید محتوای متنی در فارس محتوا با در نظر گرفتن اصول سئوی متن صورت می‌پذیرد با این حال درخواست ترجمه انگلیسی به فارسی بدون سئو کردن متن نیز پذیرفته می شود.

هزینه ترجمه محتوای انگلیسی چقدر است؟

هزینه تولید محتوای انگلیسی چقدر است؟

تهیه و تولید محتوای انگلیسی برای سایت و صفحات شبکه های اجتماعی امروزه کاربرد زیادی دارد. تولید محتوا به زبان انگلیسی نیاز به تخصص و مهارت زبانی بسیار بالایی دارد. علاوه بر این، بسیاری از اصول اصلی تولید محتوا در زبان انگلیسی نسبت به زبان فارسی متفاوت است.  تعرفه تولید محتوای انگلیسی بالاتر از تولید محتوای فارسی است.

برای نوشتن مطلب به زبان انگلیسی به نویسنده ای نیاز است که علاوه بر تسلط به زبان فارسی و انگلیسی، به اصول نگارشی و تولید محتوای سایت نیز مسلط باشد.

تیم نویسندگان مشغول در فارس محتوا هر کدام با حداقل 5 سال تجربه حرفه ای در زمینه تولید محتوا این اطمینان خاطر را به شما می‌دهند که با خیال راحت از کیفیت کار خروجی خیالتان راحت باشد.

هزینه تولید محتوای انگلیسی چقدر است؟

مزایای سفارش محتوا از وب سایت فارس محتوا

محتواهایی که فارس محتوا به شما تحویل می‌دهد، به هیچ عنوان کپی نیستند و برای سایت شما به طور انحصاری تولید می‌شوند. محتواها 4 نوع هستند: تالیفی، ترجمه‌ای، بازنویسی و محتوای تالیفی و ترجمه‌ای که بسیار با کیفیت بوده و از منابع مختلف گردآوری می‌شوند.

تمامی محتواهای تولید و ترجمه شده توسط تیم حرفه ای فارس محتوا، دارای ویراستاری سئو هستند و از این بابت هزینه ای جدا از مشتری دریافت نخواهد شد.

محتواهای تولید و یا ترجمه شده قابلیت ویرایش (بدون پرداخت هزینه ای) دارند و پس از رویت توسط مشتری گرامی، در صورت وجود هرگونه درخواست تغییر در هر قسمتی از متن، ویرایش لازم در سریعترین زمان ممکن انجام شده و در اختیار او قرار خواهد گرفت.

ویراستار سئو شامل موارد زیر می‌باشد:

 • استفاده صحیح از کلمات کلیدی در عنوان، متن، تایتل و توضیحات متا
 • بررسی تعداد و چگالی کلمات کلیدی در متن
 • به کار بردن کلمات کلیدی LSI
 • نوشتن تایتل (عنوان) و دسکریپشن (توضیحات متا) سئو فرندلی
 • بررسی محتوا از نظر خوانایی، گرامری و املائی
 • لینک سازی داخلی و ایجاد لینک‌های مرتبط در هر صفحه
 • عنوان ‌بندی و پاراگراف‌ بندی صحیح و مطابق با اصول سئو
 • انتخاب یک عکس برای محتوا و گذاشتن تگ ALT مناسب برای آن

امکان درج محتوا در سایت شما توسط تیم حرفه‌ای فارس محتوا با رعایت اصول سئو و کلمات کلیدی انجام می‌شود که هزینه آن به ازای هر محتوا 10.000 تومان می باشد.

درج محتوا در سایت شامل انجام موارد زیر می‌باشد:

 • ویراستاری محتوا و درج آن بر روی سایت
 • درج تصاویر فرستاده شده از جانب مشتری
 • گذاشتن تگ ALT
 • درج تایتل و دسکریپشن و بهینه سازی تگ های هدینگ

صرفه جویی در هزینه تولید محتوا


شما با سفارش محتواهای با کیفیت و قیمت مناسب، نه تنها در هزینه تولید محتوای خود صرفه جویی می کنید، بلکه مخاطبان جدید را جذب می کنید و از این طریق می توانید باعث افزایش فروش در وبسایتتان شوید.


پشتیانی بعد از ارسال محتوا


از دیگر مزایای سفارش محتوا از ما این است که می توانید از طریق صفحه تماس با ما سوالات و مشکلات خود را با ما در میان بگذارید. متخصصین ما در اسرع وقت به شما پاسخ گوی نیازهای شما خواهند بود.


ارسال محتوای تست


برای اینکه بتوانید از کیفیت محتواهای تولید شده در فارس محتوا اطمینان حاصل کنید، ما یک محتوای نمونه در حد 300 کلمه به طور اختصاصی برای شما تولید کرده و به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهیم.


امکان ویرایش محتوا


پرداخت هزینه محتوا و ارسال آن برای شما، به منزله پایان کار نیست و امکان ویرایش محتوا وجود دارد. بر اساس درخواست شما، متن از لحاظ املایی، دستور زبان و نگارشی بررسی و مطابق با نظر شما ویرایش می گردد.


چرا برای تولید محتوا هزینه کنم؟

خیلی از افراد به دلیل صرفه جویی در هزینه، محتواهای خود را به افراد غیر حرفه‌ای و نابلد واگذار می‌کنند تا هزینه کمتری متقبل شوند، غافل از اینکه این محتواهای غیر حرفه‌ای نه تنها به سئو و رتبه سایتشان آسیب می‌رساند بلکه باعث سلب اعتماد مشتریان می‌شود. چه بسا بعدها با پرداخت هزینه‌های گزاف، مجبور به ویرایش و بازنویسی این محتواها ‌شوند. پس اگر می‌خواهید در کسب و کار خود بهترین باشید، باید برای تولید محتوای سایتتان هزینه کنید و آن را به دست افراد حرفه‌ای بسپارید.‌

چرا برای تولید محتوا هزینه کنم؟

چرا محتوای خود را به فارس محتوا سفارش دهم؟

فارس محتوا، با دقت در انتخاب نویسندگان حرفه‌ای، کیفیت محتوا را در اولویت کاری خود قرار داده است. زمانی که شما محتواهای خود را به افراد حرفه‌ای سفارش می‌دهید، ناخودآگاه اعتبار سایتتان افزایش می‌یابد و در موتورهای جستجو نیز رتبه‌های خوبی کسب می‌کنید. پس اگر می‌خواهید در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید، کار خود را به افراد حرفه‌ای بسپارید. از این طریق هم می‌توانید نرخ بازگشت سرمایه را افزایش دهید و هم اعتماد مخاطبان را به دست آورید.

سوالات متداول

هزینه تولید محتوا چگونه محاسبه می شود؟

این هزینه متغیر است و براساس تعداد محتوا، تعداد کلمات، حوزه کاری و فارسی یا انگلیسی بودن آن تعیین می شود.

تفاوت تعرفه تولید محتوا در فارس محتوا با سایر شرکت ها چیست؟

در این مجموعه تمامی تعرفه ها براساس نرخ استاندارد است و کمترین هزینه ها را برای کاربران در نظر گرفته است. در عین حال کیفیت محتواهایی که توسط نویسندگان نوشته می شود فوق العاده عالی است.

4/5 - (1 امتیاز)