دوست دارید شرکت خود را به طرز خلاقانه معرفی کنید؟ دوست دارید اطلاعات و نتایج تحقیقات خود را به شکل تصویر در بیاورید؟ آیا می خواهید به مشتریان خود آموزش دهید و تخصص خود را نشان دهید؟  آیا به دنبال راهی برای توضیح یک ایده یا فرآیند هستید؟ اینفوگرافیک میتواند نیاز شما را در تمامی موارد بالا بر طرف سازد و اطلاعات پیچیده را به شکلی کاملا واضح، برای مخاطبان شما توضیح دهد.

 اینفوگرافیک چیست؟

اینفوگرافیک، نمایش گرافیکی و تصویری از اطلاعات و داده ها را فراهم می کند که می تواند به درک عمیق تر شما از موضوع کمک کند. برای تولید اینفوگرافیک، اطلاعات و طرح های گرافیکی را با هم ترکیب می کنیم تا تصاویر بصری ایجاد کنیم که برای بینندگان قابل درک و همچنین لذت بخش باشد. اینفوگرافیک، یک ابزار بازاریابی آنلاین بسیار محبوب است که امکان ساده سازی داده های پیچیده را فراهم می کند و توجه بینندگان را به خود جلب می کند.

برای طراحی اینفوگرافیک های خلاقانه نیاز به کمک داری؟
همین حالا تماس بگیر

مراحل ایجاد اینفوگرافیک در فارس محتوا

مرحله 1

بسیاری از ایده هایی که ما برای طراحی اینفوگرافیک های شما از آن استفاده می کنیم، از داده های موجود در کسب و کار شما، ترندهای برتر، پیش بینی های آینده و راه حل های عملی و مواردی که هویت برند شما را تعیین می کند، سرچشمه می گیرد.

مرحله 2

پروسه طراحی ما این گونه است که بعد از مشخص کردن اندازه اینفوگرافیک ها و مشخص کردن متن آن، طراحان ما می توانند با تولید یک قالب کلی، به شما یک ایده ی کلی از چیزی که قرار است طراحی شود بدهند.

مرحله 3

پس از تایید طرح، تیم طراحی ما رقبای شما را آنالیز می کنند و از قواعد و چهارچوب های برند شما استفاده می کنند برای اینکه اینفوگرافیک هایی متفاوت از دیگران تولید کنند. می توانید انتظار یک طرح سفارشی را داشته باشید که شامل موارد زیر باشد.

نمودارهای آموزشی

نمودارهای جریان کار

عکس های کاراکتری

لیستها، گراف ها و نقشه ها

جداول زمانبندی

نقل قول ها

بینش آماری

قالب بندی برند

مرحله 4

در این مرحله، متخصصان فارس محتوا از بهترین ابزارهای طراحی استفاده می کنند برای اینکه در کمترین زمان ممکن، بتوانند اینفوگرافیک را به شما تحویل دهند. معمولاً مدت یک هفته طول می کشد تا اینفوگرافیک شما آماده تحویل شود.

روند پذیرش اینفوگرافیک های شما

خدمات طراحی اینفوگرافیک در فارس محتوا

خدمات طراحی اینفوگرافیک ما شامل ارائه طرح های آموزنده و اینفوگرافیک های جذاب است که با نیازهای کسب و کار آنلاین شما متناسب باشد و آگاهی از برند شما را بهبود دهد. ایجاد اینفوگرافیک های کارآمد و مفید و قرار دادن آن در وب سایت های دیگر با لینک های سئو-فرندلی، باعث افزایش ترافیک وب سایت، افزایش نرخ تبدیل و اطمینان از علاقه مندی مشتریان می شود. اگر به دنبال چیز خاصی هستید، متخصصان ما برای ایجاد طرح هایی مناسب و مختص شما آماده هستند تا نیازهای شما را برآورده سازند.

اگر مطمئن نیستید که دقیقاً چه می خواهید و چگونه می خواهید ایده خود را تعریف کنید، نگران نباشید، مشورت با شما و ارائه چیزی که بهترین نتیجه را داشته باشد، وظیفه ماست. ابتدا به طور کامل تحقیق می کنیم، سپس مناسب ترین استراتژی را به شما ارائه می دهیم. در نهایت، اینفوگرافیک های جذابی تولید می کنیم که با یک نگاه توجه مخاطب را به وب سایت، محصول یا خدمات شما جلب کند.

مشاوره تولید محتوا

قبل از سفارش اینفوگرافیک های خود، می‌توانید با کارشناسان ما در فارس محتوا تماس بگیرید و نیاز های خود را مطرح کنید.

در این شرایط ما به شما می‌گوییم که بنا به کسب و کاری که دارید چه طرح هایی مناسب شماست و در چه شرایطی بهترین نتیجه را خواهید گرفت.

دریافت مشاوره

اینفوگرافیک های فارس محتوا شامل موارد زیر می باشد

طراحی گرافیکی جذاب

عنوان گیرا

داستانی هوشمندانه

داده های معتبر و مرتبط

در چه جاهایی می توان از اینفوگرافیک استفاده کرد؟

مهم نیست که چه کسب و کاری دارید، اینفوگرافیک ها بهترین روش برای برقراری ارتباط با مخاطبان و انتقال ایده ها است. اگر دوست دارید مطالبتان زیاد به اشتراک گذاشته شود می توانید از اینفوگرافیک استفاده کنید. از اینفوگرافیک ها می توان برای تبلیغات، گزارش ها، وبلاگ ها، خبرنامه ها، بروشورها، مقالات خبری، شبکه های اجتماعی، وب سایت ها و غیره… استفاده کرد.

اینفوگرافیک چه مزایایی دارد؟

افزایش ترافیک و حضور در موتورهای جستجو

کمک به شناخت برند

افزایش شهرت و اعتبار میان مخاطبان هدف

دریافت سیگنال شبکه های اجتماعی

چه زمانی از اینفوگرافیک استفاده کنیم؟

زمانی که می خواهید مجموعه ای از داده ها یا آمارها را برجسته کنید، می توانید از اینفوگرافیک استفاده کنید. هم چنین تولید اینفوگرافیک برای نمایش نمودارها یا جداول زمانبندی، نمایش نتایج نظرسنجی، توضیح ایده ها، فرایند ها یا مکانیزم ها به کار می رود.