تولید مقالات تخصصی، کمک به دستیابی اهداف بازاریابی

تولید محتوای تخصصی می‌تواند کسب و کار شما را یک مرحله ارتقا دهد. شما به یک شرکت تولید محتوا نیاز دارید برای اینکه بتواند مقالات تخصصی و حرفه ای در حوزه کسب و کار شما تولید کند. ما در فارس محتوا، نویسندگان با تجربه‌ای در زمینه فناوری، تکنولوژی، گردشگری، بازاریابی و… داریم که می‌توانند پاسخگوی نیازهای شما باشند.

انتشار محتوای تخصصی و مرتبط با کسب و کار شما که بتواند نیازهای مخاطبان را بر طرف سازد، نه تنها برای مخاطبان بلکه برای موتورهای جستجو نیز مفید است و باعث افزایش رتبه سایتتان می‌شود. گوگل و همچنین سایر موتورهای جستجو برای محتواهای کم اهمیت و نامرتبط وقت تلف نمی‌کنند. اگر برای انتشار مقالات با کیفیت در سایتتان آماده‌اید، می‌توانید از طریق صفحه مشاوره با ما در تماس باشید.

تعرفه تولید محتوای فارسی در وب سایت فارس محتوا، بر اساس تعداد کلمات و نوع محتوا (عمومی یا تخصصی) متغیر است. اما تعرفه تولید و ترجمه محتوای انگلیسی به ازای هر نوع متنی ثابت است.

تعرفه محتواهای متنی را شما می‌توانید در جدول زیر مشاهده نمایید:

خدمات هزینه هر کلمه محتوای عمومی هزینه هر محتوای عمومی (1000 کلمه) هزینه هر کلمه محتوای تخصصی هزینه هر محتوای تخصصی (1000 کلمه)
تولید محتوای متنی فارسی 50 تومان 50.000 تومان 60 تومان 60.000 تومان
تولید محتوای وب سایت فارسی 50 تومان 50.000 تومان 60 تومان 60.000 تومان
تولید محتوای توضیحات محصول فارسی 60 تومان 60.000 تومان 60 تومان 60.000 تومان
تولید محتوای اینستاگرام 60 تومان 60.000 تومان 60 تومان 60.000 تومان
تولید محتوای متنی انگلیسی 110 تومان 110.000 تومان 110 تومان 110.000 تومان
ترجمه محتوای انگلیسی به فارسی 80 تومان 80.000 تومان 80 تومان 80.000 تومان
ترجمه محتوای فارسی به انگلیسی 100 تومان 100.000 تومان 100 تومان 100.000 تومان
هزینه درج محتوا در سایت مبلغ 10.000 تومان به هزینه ی‌ هر محتوا اضافه می گردد
پکیج VIP سفارش‌هایی که مجموعا بالای 20 هزار کلمه باشند شامل 15% تخفیف می‌شوند

محتواهایی که فارس محتوا به شما تحویل می‌دهد، به هیچ عنوان کپی نیستند و برای سایت شما به طور انحصاری تولید می‌شوند. محتواها 4 نوع هستند: تالیفی، ترجمه‌ای، بازنویسی و محتوای تالیفی و ترجمه‌ای که بسیار با کیفیت بوده و از منابع مختلف گردآوری می‌شوند.

تمامی محتواهای تولید و ترجمه شده توسط تیم حرفه ای فارس محتوا، دارای ویراستاری سئو هستند و از این بابت هزینه ای جدا از مشتری دریافت نخواهد شد.

محتواهای تولید و یا ترجمه شده قابلیت ویرایش (بدون پرداخت هزینه ای) دارند و پس از رویت توسط مشتری گرامی، در صورت وجود هرگونه درخواست تغییر در هر قسمتی از متن، ویرایش لازم در سریعترین زمان ممکن انجام شده و در اختیار او قرار خواهد گرفت.

جهت مشاوره رایگان یا ثبت سفارش، لطفا با شماره همراه فوق تماس بگیرید.   401 41 41 0901

خدمات ما در زمینه نوشتن محتوای مقاله

نوشتن مقالات موضوعی

شما می‌توانید مقالات خود را بر اساس موضوع به ما سفارش دهید. اکثر سایت‌هایی که دارای وبلاگ هستند، نیاز دارند تا به طور مرتب در آنها مقاله پست شود. پس اگر به دنبال مقاله با موضوعات خاصی هستید، می‌توانید آنها را به تیم حرفه‌ای ما واگذار کنید.

مقالات موضوعی
محتوای تخصصی و حرفه ای

محتوای تخصصی و حرفه ای

نوشتن محتوای تخصصی کار هر کسی نیست و به نویسنده‌ای نیاز است که علاوه بر داشتن هنر کافی در نوشتن، در موضوع مورد نظر نیز از تخصص کافی برخوردار باشد.

ویرایش محتوای فعلی شما

محتواهایی دارید که نرخ تبدیل پایینی دارند یا اصلا تبدیل نمی‌شوند؟ از خدمات ویرایش ما کمک بگیرید، و محتواهای فعلی خود را تبدیل به محتواهایی کنید که سرنخ بگیرند و مشتریان را به سمت اهداف بازاریابی شما سوق بدهند.

ویرایش محتوای فعلی
ترجمه مقالات تخصصی

ترجمه مقالات انگلیسی

گاهی اوقات لازم است برای تولید محتوای تخصصی برای مقالات خود، از محتواهای موجود در منابع خارجی کمک بگیرید. تیم فارس محتوا، شما را در ترجمه مقالات انگلیسی یاری می‌کند.

بیشتر

مقالات با کیفیت، به بازاریابی محتوا کمک می کند

بازاریابی محتوا از ابتدای به وجود آمدن سئو تا به امروز راه طولانی را طی کرده است، و هر ساله محتوای با کیفیت، از اهمیت بیشتری برخوردار می‌شود. نرخ تبدیل محتواهای طولانی و تخصصی که اطلاعات خوبی را برای کاربران فراهم کند، 9 برابر بیشتر از یک محتوای کوتاه و معمولی است. همچنین به روز رسانی‌های مداوم وبلاگ و سایتتان، شما را بیشتر در معرض دید مخاطبان و موتورهای جستجو می‌گذارد. اما مشکل اینجاست که تولید محتوای مقاله تخصصی و با کیفیت، زمان بر است. پس اینجاست که فارس محتوا به کمک شما می‌آید.

زمانی که شما محتوای تخصصی و حرفه ای سفارش می‌دهید، در واقع یک پیام دیجیتال برای جذب مشتری‌های جدید به سمت برندتان سفارش دادید. معمولاً مخاطبان هدف قبل از این که عملی انجام دهند، باید حداقل 7 بار تبلیغ یا نام شما را ببینند. که شامل تعداد زیادی محتوای با کیفیت می‌شود، بنابراین شما نیاز دارید تا با نویسندگان حرفه‌ای در ارتباط باشید که بتواند محتواهای تخصصی و در عین حال تعامل بر انگیز برای سایت شما تولید کند.

مشاوره تولید محتوا

قبل از سفارش محتوای متنی، می‌توانید با کارشناسان ما در فارس محتوا تماس بگیرید و نیازهای خود را مطرح کنید.

در این شرایط ما به شما می‌گوییم که بنا به کسب و کاری که دارید چه محتواهایی مناسب شماست و در چه شرایطی بهترین نتیجه را خواهید گرفت.

دریافت مشاوره
مشاوره تولید محتوا

چرا مشتریان محتوای مقالات ما را دوست دارند؟

ایجاد اعتماد


مقالات طولانی، پر محتوا و بهینه شده برای سایتتان نه تنها باعث بهبود رتبه سایتتان در صفحه نتایج موتورهای جستجو مانند گوگل می‌شود، بلکه مخاطبان را به خود جذب می‌کند و اعتماد آنها را به دست می‌آورد.


ایجاد اعتبار و ارزش


اگر محتوای مقاله به نحو درست نوشته شود، می‌تواند برای سایتتان ارزش و اعتبار به همراه داشته باشد. همچنین محتوای تخصصی به شما کمک می‌کند که شناخته شوید و از رقبایتان متمایز شوید.


محتوای آماده انتشار


معمولاً نیاز است قبل از انتشار محتوا، آن را بخوانید و ویرایش کنید. محتواهایی که ما به شما تحویل می‌دهیم، ویرایش شده می‌باشند و می‌توانید با خیال راحت آنها را در سایتتان انتشار دهید.


رعایت شیوه بیان


آیا مقالات خود را به زبان آمیانه می‌نویسید یا رسمی؟ ما می‌توانیم متناسب با شیوه بیان و صدای برند خودتان با مخاطبان شما ارتباط برقرا کنیم و به تولید محتوای مقاله برای سایتتان بپردازیم.