تولید مقالات تخصصی، کمک به دستیابی اهداف بازاریابی

تولید محتوای تخصصی می تواند کسب و کار شما را یک مرحله ارتقا دهد. شما به یک شرکت تولید محتوا نیاز دارید برای اینکه بتواند مقالات تخصصی و حرفه ای در حوزه کسب و کار شما تولید کند. ما در فارس محتوا، نویسندگان با تجربه ای در زمینه فناوری، تکنولوژی، گردشگری، بازاریابی و … داریم که می توانند پاسخ گوی نیازهای شما باشند.

انتشار محتوای تخصصی و مرتبط با کسب و کار شما که بتواند نیازهای مخاطبان را بر طرف سازد، نه تنها برای مخاطبان بلکه برای موتورهای جستجو نیز مفید است و باعث افزایش رتبه سایتتان می شود. گوگل و هم چنین سایر موتورهای جستجو برای محتواهای کم اهمیت و نا مرتبط وقت تلف نمی کنند. اگر برای انتشار مقالات با کیفیت در سایتتان آماده اید، می توانید از طریق صفحه مشاوره با ما در تماس باشید.

خدمات ما در زمینه نوشتن محتوای مقاله

نوشتن مقالات موضوعی

شما می توانید مقالات خود را بر اساس موضوع به ما سفارش دهید. اکثر سایت هایی که دارای وبلاگ هستند، نیاز دارند تا به طور مرتب در آنها مقاله پست شود. پس اگر به دنبال مقاله با موضوعات خاصی هستید، می توانید آنها را به تیم حرفه ای ما واگذار کنید.

مقالات موضوعی
محتوای تخصصی و حرفه ای

محتوای تخصصی و حرفه ای

نوشتن محتوای تخصصی کار هر کسی نیست و به نویسنده ای نیاز است که علاوه بر داشتن هنر کافی در نوشتن، در موضوع مورد نظر نیز از تخصص کافی برخوردار باشد.

ویرایش محتوای فعلی شما

محتواهایی دارید که نرخ تبدیل پایینی دارند یا اصلا تبدیل نمی شوند؟ از خدمات ویرایش ما کمک بگیرید، و محتواهای فعلی خود را تبدیل به محتواهایی کنید که سرنخ بگیرند و مشتریان را به سمت اهداف بازاریابی شما سوق بدهند.

ویرایش محتوای فعلی
ترجمه مقالات تخصصی

ترجمه مقالات انگلیسی

گاهی اوقات لازم است برای تولید محتوای تخصصی برای مقالات خود، از محتواهای موجود در منابع خارجی کمک بگیرید. تیم فارس محتوا، شما را در ترجمه مقالات انگلیسی یاری می کند.

بیشتر

مقالات با کیفیت، به بازاریابی محتوا کمک می کند

بازاریابی محتوا از ابتدای به وجود آمدن سئو تا به امروز راه طولانی را طی کرده است، و هر ساله محتوای با کیفیت، از اهمیت بیشتری برخوردار می شود. نرخ تبدیل محتواهای طولانی و تخصصی که اطلاعات خوبی را برای کاربران فراهم کند، 9 برابر بیشتر از یک محتوای کوتاه و معمولی است. هم چنین به روز رسانی  های مداوم وبلاگ و سایتتان، شما را بیشتر در معرض دید مخاطبان و موتورهای جستجو می گذارد. اما مشکل اینجاست که تولید محتوای مقاله تخصصی و با کیفیت، زمان بر است. پس اینجاست که فارس محتوا به کمک شما می اید.

زمانی که شما محتوای تخصصی و حرفه ای سفارش می دهید، در واقع یک پیام دیجیتال برای جذب مشتری های جدید به سمت برندتان سفارش دادید. معمولاً مخاطبان هدف قبل از این که عملی انجام دهند، باید حداقل 7 بار تبلیغ یا نام شما را ببینند. که شامل تعداد زیادی محتوای با کیفیت می شود، بنابراین شما نیاز دارید تا با نویسندگان حرفه ای در ارتباط باشید که بتواند محتواهای تخصصی و در عین حال تعامل بر انگیز برای سایت شما تولید کند.

مشاوره تولید محتوا

قبل از سفارش محتوای متنی، می‌توانید با کارشناسان ما در فارس محتوا تماس بگیرید و نیاز های خود را مطرح کنید.

در این شرایط ما به شما می‌گوییم که بنا به کسب و کاری که دارید چه محتواهایی مناسب شماست و در چه شرایطی بهترین نتیجه را خواهید گرفت.

دریافت مشاوره
مشاوره تولید محتوا

چرا مشتریان محتوای مقالات ما را دوست دارند؟

ایجاد اعتماد


مقالات طولانی، پر محتوا و بهینه شده برای سایتتان نه تنها باعث بهبود رتبه سایتتان در صفحه نتایج موتورهای جستجو مانند گوگل می شود، بلکه مخاطبان را به خود جذب می کند و اعتماد آنها را به دست می آورد.


ایجاد اعتبار و ارزش


اگر محتوای مقاله به نحو درست نوشته شود، می تواند برای سایتتان ارزش و اعتبار به همراه داشته باشد. هم چنین محتوای تخصصی به شما کمک می کند که شناخته شوید و از رقبایتان متمایز شوید.


محتوای آماده انتشار


معمولاً نیاز است قبل از انتشارمحتوا، آن را بخوانید و ویرایش کنید. محتواهایی که ما به شما تحویل می دهیم، ویرایش شده می باشد و می توانید با خیال راحت آنها را در سایتتان انتشار دهید.


رعایت شیوه بیان


آیا مقالات خود را به زبان آمیانه می نویسید یا رسمی؟ ما می توانیم متناسب با شیوه بیان و صدای برند خودتان با مخاطبان شما ارتباط برقرا کنیم و به تولید محتوای مقاله برای سایتتان بپردازیم.