همراهان عزیز فارس محتوا برای تولید محتوای اینستاگرام اولین قدم ثبت نام در اینستاگرام میباشد. به همین منظور در این آموزش قصد داریم تا 3 روش ثبت نام کردن در اینستاگرام را خدمتتان شرح دهیم. روش اول از طریق نرم افزار گوشی همراه اینستاگرام، روش دوم از طریق مرورگر گوشی همراه و روش سوم از طریق مرورگر کامپیوتر انجام می‌پذیرد. پس در ادامه همراه ما باشید.

 

این موارد را قبل از ثبت نام در اینستاگرام در نظر داشته باشید.

  • شماره موبایل معتبر و دائمی خود که به آن دسترسی داشته باشید
  • ایمیل معتبر و در دسترس شخصی یا مربوط به کسب و کارتان
  • تعیین یک نام کاربری منحصر به فرد برای اختصاص دادن به صفحه ای که قصد ساختنش را دارید
  • تعیین یک رمز ایمن و قوی برای اختصاص دادن به اکانت کاربری اینستاگرامتان

 

ثبت نام در اینستاگرام توسط گوشی همراه

ثبت نام در اینستاگرام

 

پس از دانلود، نصب و ورود به نرم افزار در ابتدا روی دکمه sign up مانند تصویر بالا کلیک کنید.
در مرحله بعد باید اطلاعات و جزییات مربوط به اکانت خود را وارد کنید. در قسمت mobile number or email شماره تلفن و یا ایمیلی که به آن دسترسی دارید را وارد کنید. (در برخی مواقع اینستاگرام در این قسمت برای این که تایید کند که صاحب واقعی شماره وارد شده خود شما هستید. اقدام به ارسال کد شش رقمی به شماره موبایل مربوطه کرده که در این صورت باید این کد را برای ادامه ثبت نام در کادر مربوطه وارد کنید.)

در قسمت Full Name نام کامل خود را وارد کنید تا بازدیدکنندگان شما را بشناسند و به یاد داشته باشید که این نامی است که در قسمت بیو به نمایش در می‌آید و نام کاربریتان نخواهد بود.

بیش تر بخوانید:  پرسونا چیست و چگونه آن را طراحی کنیم؟

در قسمت بعد یوزرنیم یا همان نام کاربری منحصر به فرد خود را که قبلا در مورد آن فکر کرده بودید انتخاب کنید. در صورتی که نام کاربری شما قبلا در اینستاگرام ثبت شده باشد، در این قسمت با خطا مواجه خواهید شد، پس سعی کنید در این مورد با تغییر دادن آن به یک نام کاربری جدید که قبلا انتخاب نشده باشد، دست یابید. (نکته: در مورد هیچکدام از این موارد که بیان شد نگران نباشید؛ زیرا بعدا می‌توانید در قسمت تنظیمات حساب کاربری آن‌ها را تغییر دهید.)

در مرحله آخر نیز رمز عبوری که از قبل برای خود انتخاب کرده بودید را در کادر مربوطه وارد کنید و سپس روی گزینه Sign Up کلیک کنید.

 

ثبت نام در اینستاگرام توسط مرورگر گوشی همراه

ثبت نام در اینستاگرام

برای این منظور وارد مرورگر در گوشی خود شوید که ما در این آموزش وارد مرورگر کروم میشویم. بعد از ورود آدرس instagram.com را نوشته و آن را جستجو کنید.

بعد از جستجو وارد صفحه ای خواهید شد که به مشا میگوید اگر از قبل ثبت نام انجام داده اید میتوانید با وارد کردن اطلاعات کاربریتان وارد حساب خود شوید ولی ما برای ثبت نام گزینه “sign up” را لمس میکنیم.

همانطور که ملاحظه میکنید قسمت ثبت نام در سایت اینستاگرام نیز بسیرا شبیه به نرم افزار آن میباشد.

در این قسمت اینستاگرام به دلیل اینکه شما از طریق سایت آن اقدام به ثبت نام کرده اید از شما میخواهد با وارد کردن کد تایید که به شماره موبایل و یا ایمیل شما ارسال کرده است را نوشته تا وارد مرحله بعدی شوید.

بیش تر بخوانید:  آموزش کامل IGTV اینستاگرام

در ادامه بعد از این مرحله باید مانند قبل اقدام به وارد کردن full name, username, password کرده تا در نهایت اکانت خود را در اینستاگرام افتتاح کنید. بعد از آن هم میتوانید اقدام به انتخاب عکس پروفایل، فالو کردن و کار های دیگر برای آماده کردن پیج خود کنید.

ثبت نام در اینستاگرام توسط مرورگر کامپیوتر

ثبت نام در اینستاگرام
 

ثبت نام در اینستاگرام با کامپیوتر دقیقا مانند ثبت نام در برنامه گوشی همراه اینستاگرام می باشد. برای این کار باید وارد مرورگر کامپیوتر یا لب تاپ خود شده و دوباره آدرس سایت اینستاگرام را در مرورگر سیستم خود جستجو کنید. که در این صورت مستقیم وارد قسمت ایجاد حساب در سایت اینستاگرام خواهید شد. (اگر مستقیما وارد این قسمت نشدید در پایین صفحه گرینه Sign Up را کلیک کنید.)

در نهایت شما با صفحه ای مشابه نرم افزار اینستاگرام روبرو خواهید شد که در آن 4 کادر وجود دارد.

به ترتیب در کادر اول، اینستاگرام از شما ایمیل و یا شماره موبایل میخواهد. در کادر دوم اسم کامل. در کادر سوم نام کاربری اکانت و در نهایت در کادر آخر از شما یک پسورد مطمئن میخواهد که تعیین کنید و در نهایت روی دکمه sign up کلیک کنید.

نکته: در این حالت هم چه شماره موبایل خود را وارد کرده باشید و چه ایمیل خود را، اینستاگرام با ارسال یک کد به صورت اس ام اس به گوشی شما یا یک ایمیل به آدرس ایمیل شما، از شما برای ثبت نام نهایی برای ایجاد حساب تاییدیه میخواهد. در ضمن به یاد داشته باشید؛ در صورتی که اینستاگرام از شما تاییدیه نخواهد هم باید شما بعد از ایجاد حساب وارد قسمت edit profile در صفحه پروفایل خود شده و اقدام به تایید شماره و ایمیل خود کنید.

بیش تر بخوانید:  محتوای همیشه سبز چیست؟

تبریک میگوییم به دنیای اینستاگرام خوش آمدید. حالا شما با موفقیت توانستید در سایت اینستاگرام حساب کاربری ایجاد کنید.

 

سخن آخر

ما برای شما عزیزان تمامی روش های ثبت نام در اینستاگرام را توضیح دادیم، در نهایت شما میتوانید با هر یک از این روش ها که راحت تر هستید اقدام به ثبت نام در این نرم افزار محبوب کرده و با دوستان خود در ارتباط باشید. در صورتی که هرگونه سوال یا اشکالی در این مورد این مقاله شما را درگیر کرد میتوانید از طریق قسمت نظرات در این صفحه با ما در ارتباط باشید.

توصیه میکنیم جهت آشنایی کامل با تمام بخش های اینستاگرام، حتما به صفحه آموزش جامع اینستاگرام مراجعه کنید.

امتیاز این صفحه:

Privacy Preference Center